Užite si pobyt v Brne, ktoré ponúka veľa krásnych pamiatok a miest. Ubytujte sa v luxusnom 4* Cosmopolitan Bobycentre a k dokonalému pobytu vám nebude chýbať vôbec nič. V cene sú zahrnuté raňajky formou bufetu, vstup do wellness s bazénom, saunou a masážnymi ležadlami aj zľava na fitnes.

Brno v luxusnom hoteli v centre mesta

Známy Cosmopolitan Bobycentrum **** nájdete v časti mesta Brno-stred a neďaleko časti Královo Pole. Hotel bol otvorený v roku 1993, následne prešiel v roku 2018 rekonštrukciou. K dispozícii je tu 141 priestranných izieb, ktoré sú vybavené pohodlným lôžkom, SAT TV, telefónom, WiFi, klimatizáciou, minibarom a tiež vlastnou kúpeľňou.

Súčasťou hotela je reštaurácia Inspirace s terasou, kde si pochutnáte na skvelých pokrmoch. Ďalej je tu Kavárna Bruno Café & Restaurant s kvalitnou kávou Varesina a s lahodnými domácimi dezertmi. V hoteli je tiež Bowling Pub a Cosmo Sky Lounge. Okrem iného tu nájdete Sál Varšava, Sál Bratislava, Sál London, Sál Praha, Vienna Hall, Paris Hall, Berlin Hall a Zoner Bobyhall. V týchto priestoroch sa často konajú rôzne zaujímavé podujatia - Miss Českej republiky, tanečné súťaže, aj veľkolepé oslavy či koncerty známych hviezd, ako je Lucie Bílá.

Miesto, kde sa nikdy nemôžete nudiť

Cosmopolitan Bobycentrum **** ponúka bohaté možnosti vyžitia, takže je nemožné prepadnúť tu nude. Je tu fitness centrum, squash, bowling, laser show aréna a od januára 2019 tiež wellness centrum.

Ak by vám to nestačilo, vždy môžete vyraziť von a preskúmať, čo Brno ponúka. Len 800 metrov od hotela je známa Vila Tugendhat, ďalej park Lužánky a Botanická záhrada a arborétum Mendelovej univerzity. Námestie Slobody s množstvom pamiatok, atrakcií i obchodov je potom 3 km od hotela.

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Brne

Na sprievodnom programe vianočných trhov sa v Brne nešetrí. Na námestí Svobody si okrem rôznorodých hudobných vystúpení a koncertov užijete premietanie zimného kina a netradičným orlojom každú hodinu od 11 do 23 hodín prepadajú špeciálny guľôčky s vianočným motívom. Na Moravskom námestí sa zamierte ohriať do vyhrievaných šapitó s občerstvením a komornejšom hudobným programom, na Zelnom trhu čiže Zelňáku vám s výberom remeselných darčekov poradia predajcovia v tematických dobových kostýmoch. Vianočné trhy v Brne sa konajú celkovo na 4 námestiach a na námestí Svobody a Dominikánskom námestí bývajú stánky otvorené aj na začiatku januára.

Brno

Brno alebo aj Štatl či Oltec, ako hovoria mestu miestni, je moravská metropola svetového významu, aj napriek tomu si však zachováva skvelú priateľskú atmosféru a privíta vás nežnou, materskou náručou. Či už túžite po pokoji, kultúrnych zážitkoch alebo zaujímavých pamiatkach, v Brne sa vám dostane dostatok všetkého. Mesto žije rôznymi festivalmi, je domovom slávnych divadelníkov aj hudobníkov, prvotriednych reštaurácií a krčmičiek. Navštíviť môžete tiež hrad Špilberk, katedrálu sv. Petra a Pavla, miestnu hvezdáreň či ZOO alebo sa prejsť po zelených parkoch. V Brne sa rozhodne nudiť nebudete.

Hrad Špilberk

Dominantou Brna je už viac ako 700 rokov hrad Špilberk. V minulosti slúžil ako sídlo moravských markgrófov, vojenská pevnosť aj väzenie, v dnešnej dobe je múzeom s mnohými stálymi aj meniacimi sa expozíciami a kultúrnym centrom Brna. Okrem zaujímavých výstav si môžete na Špilberku prezrieť miestne kasematy či bastion, na hrade sa tiež pravidelne konajú koncerty, divadelné predstavenia a festivaly. Okolitý park je ale aj vhodným miestom pre pokojnú prechádzku a načerpanie nových síl na čerstvom vzduchu.

Cosmopolitan Bobycentrum ****

Sportovní 559/2A, Brno
Česká republika

+420 777 738 764

reservations@hotelbobycentrum.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 13:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený (do 10 kg zdarma)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,71/5
Celkom 14 hodnotení