Užite si parádnu dovolenku v Jeseníkoch v Rekreačnom areáli Losinka, ktorý ponúka vynikajúcu polpenziu, neobmedzenú konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov a tiež masáž lávovými kameňmi. Z areálu to je len kúsok k zámockému parku, ale aj k skiareálom.

Pobyt v prírode neďaleko zámku

Rekreačný areál Losinka nájdete v pokojnej prírode na úpätí Hrubého Jeseníku neďaleko obce Veľké Losiny a Šumperk. Len 500 m od rezortu začína zámocký park s renesančným zámkom, na dosah sú tiež termálne kúpele, ručná papiereň s múzeom aj ZOO park Havlíček.

Rezort ponúka ubytovanie v izbách niekoľkých kategórií. Izby sa nachádza v časti rezortu, ktorý sa nazýva Penzión Saxana. Klasické dvojlôžkové izby majú televízor a vlastné sociálne zariadenie. Rodinné izby majú tiež televízor, sociálne zariadenie je potom spoločné - na chodbe a rozdelené pre dámy a pre pánov. V prízemných budovách sa nachádzajú apartmány so samostatnou spálňou s dvojlôžkom, ďalšou spálňou so štyrmi lôžkami, kúpeľňou so sprchovacím kútom, obývacou izbou a plne vybaveným kuchynským kútom s chladničkou, platňou, varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, riadom a príborom.

Skvelá polpenzia i relaxácia

Stravovanie je ponúkané formou polpenzie - raňajky a večere formou bufetu. Kedykoľvek si však v reštaurácii môžete vybrať niečo dobré zo stáleho jedálneho lístka.

Oddýchnuť si potom môžete vo wellness štúdiu priamo v rezorte. Vyberte si jednu z množstva masáží či zábalov alebo vyskúšajte populárnu vírivú vaňu.

Tipy na výlet

Veľké Losiny

Čo má spoločné renesančný zámok, termálne kúpele a historická papiereň? No predsa, že to všetko nájdete vo Veľkých Losinách. V tradičnej ručnej papierni dnes môžete navštíviť Múzeum papiera. Vyhlásené termálne kúpele vás zase cez leto potešia vonkajším kúpaliskom a renesančný zámok vás očarí svojou architektúrou, zámockým parkom a oboznámi vás so svojou históriou spätou s krvavými procesmi s čarodejnicami zo 17. storočia.

Ski Klepáčov

Hľadáte príjemné miesto na lyžovanie v Hrubom Jeseníku pre celú rodinu? Zamierte do Skiareálu Klepáčov. K dispozícii sú tri zjazdovky - červená, žltá a modrá, každý si teda nájde svoje. Vždy v stredu, piatok a sobotu sa tu môžete tešiť na nočné lyžovanie od 18. hodiny na upravenej veľkej zjazdovke.

Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně

Technická pamiatka, ktorá rozhodne stojí za návštevu, sa nachádza v nadmorskej výške 1 350 metrov na hore Mravenečních. Presne tam je umiestnená horná nádrž tretej najväčšej prečerpávacej elektrárne na svete. V rámci prehliadky, na ktorú je nutné sa dopredu objednať, navštívite technologické prevádzky v obrovských podzemných priestoroch okolo dolnej nádrže. Tento komplex sa v roku 2005 zaradil medzi 7 najväčších divov Českej republiky a pochváliť sa môže tiež najväčším výkonom v Česku - dvakrát 325 MW.

Rekreační areál Losinka

U Koupaliště 532, Rapotín
Česká republika

+420 583 301 711

info@losinka.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený po dohovore s hotelom za 50 - 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,57/5
Celkom 35 hodnotení