Viete, prečo sa Luhačovice radia k najpopulárnejším kúpeľom v Čechách? Kvôli nádherným parkom, chrumkavým oblátkam, množstvu liečivých prameňov a širokej ponuke služieb. Ubytujte sa v Penzióne Vincent a zažite to všetko na vlastnej koži. Tešte sa tiež na množstvo zážitkov, ako je prehliadka pražiarne kávy s degustáciou, inhalácie Vincentky, vstup do infra sauny alebo napríklad vstupenky do kina aj s pukancami.

Mestská plaváreň Luhačovice Tip na výlet

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Ticho, pokoj a pohoda v Luhačoviciach

Penzión Vincent ponúka ubytovanie v deviatich izbách a jednom apartmáne s kuchynkou. Izby majú možnosť prístelky, vybavené sú pohodlnou posteľou s kvalitným matracom, televíziou, väčšina má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou, prípadne vaňou. Niektoré podkrovné izby však majú kúpeľňu spoločnú pre 5 izieb.

Každé ráno sa tešte na chutné raňajky - výber z domáceho müsli s jogurtom a mliekom.

O zábavu bude postarané

K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, Xboxom, spoločenskými hrami a s možnosťou zapožičania príslušenstva na pétanque, kriket či badminton.

Najväčšou prednosťou Penziónu Vincent je pokojná a tichá lokalita, zároveň to ale odtiaľto máte kúsok ku všetkému zaujímavému. Profesionálne Športové Centrum Radostová sa nachádza asi 400 m nad penziónom, dole zase zídete k reštaurácii, stanici a supermarketu. Veľmi ľahko sa za krátku dobu dostanete aj do centra mesta (cca 850 m, 10 minút vychádzkovej chôdze) k promenádam, parku a prameňom.

Penzion Vincent

Hradisko 467, Luhačovice
Česká republika

+420 720 072 780

ahoj@vincentluhacovice.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Detský kútik
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Priehrada Luhačovice

Luhačovická vodná nádrž je s mestom spojená Jurkovičovou alejou, pozdĺž ktorej nájdete veľa športovísk a možností občerstvenia, cestu môžete absolvovať aj výhliadkovým vláčikom. V lete sa neváhajte v priehrade vykúpať alebo sa po nej prejsť na šlapadle, jedná sa ale tiež o ideálne miesto na prevetranie in-line korčulí či rybárskej udice. Aj cez zimu je prechádzka okolo zamrznutej hladiny krásnym zážitkom.

Uherský Brod

Uherský Brod je známy ako mesto Jána Amosa Komenského, nájdete tu aj jeho múzeum. S deťmi sa tu môžete vydať do digitálneho planetária alebo do hvezdárne, najväčším lákadlom je moderný aquapark Delfín. Pre záujemcov o históriu a architektúru je tu Dominikánsky kostol a kláštor Nanebovzatia Panny Márie, Chrám Majstra Jána Husa, židovský cintorín, či pozostatky opevnenia mesta.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je nielen srdcom Slovácka, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Zhliadnuť môžete Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie a barokový kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.