Dovolenka v Luhačoviciach

Luhačovice - najobľúbenejšie moravské kúpele. Doprajte si perfektný relax v kúpeľoch s tradíciou, ktorá siaha až do 17. storočia. Obklopený budete krásnou prírodou Bielych Karpát, nadchne vás architektúra Dušana Jurkoviča i kúpeľná kolonáda a parky.

Načítavam ponuky...


Luhačovice sú kúpeľné mestečko, jedno z najkrajších na Morave. Nájdete tu krásnu architektúru aj prírodu, kúpeľné domy aj minerálne pramene. Ak sa vám tento krát nechce do Karlových Varov ani Mariánskych Lázní, určite skúste Luhačovice!

Luhačovice, kúpeľné mesto na Morave

Užite si pobyt v Luhačoviciach plný odpočinku, prechádzok po kolonádach s kúpeľnou oblátkou v ruke, popíjania minerálnych liečivých prameňov aj výletov po miestnych pamiatkach a prírode. Za návštevu rozhodne stojí Kúpeľný park, Jurkovičov dom a mnoho ďalších okolitých stavieb. Prejsť sa môžete k jazierku lásky.

Za leňošením zamierte do Mestskej plavárne, alebo si vyberte ubytovanie s vlastným wellness centrom a užite si vírivku, saunu či bazén rovno tam. Ak si chcete naozaj oddýchnuť, vyberte si pobyt s procedúrami a užite si napríklad pivný kúpeľ v drevenej kadi, masáž či zábal.