Na relaxačný pobyt sa vydajte do Kúpeľného liečebného domu Praha v Luhačoviciach. Areál ponúka wellness s bazénom, posilňovňu, telocvičňu a tiež rad procedúr. Tešte sa na masáže i tanečné večery. Na kolonádu to budete mať blízko.

Luhačovické pramene Tip na výlet

Luhačovice sú prameňmi doslova posiate a ich príjemné stopovanie už pohltilo nejedného návštevníka tohto kúpeľného mestečka. Prameňov prístupných z fontány je celkom 7 a sú nimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Prameň Dr. Šťastného, Prameň Sv. Jozefa, Viola a Nový Jubilejný. Vedeli ste však, že sa tu vyskytuje desať ďalších? Napr. Vincentka 2 alebo Elektra 1 a 2 (vyvierajúca neďaleko rovnomenného kultúrneho domu). Mnohé z nich sa nevyužívajú, s niektorými sa však môžete stretnúť pri rôznych kúpeľoch či inhaláciách.

Viac informácií

Do kúpeľov Luhačovice za oddychom a procedúrami

Areál Kúpeľného liečebného domu Praha zahŕňa tri samostatné domy v najväčších moravských kúpeľoch, Luhačoviciach. Ubytovanie ponúka v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

V budovách nájdete tiež jedáleň, bar a cukráreň. V letných mesiacoch sú sprístupnené štyri terasy. Aktívne vyžitie zaistí posilňovňa, stolný tenis, biliard alebo kolky.

Iste sa ale najviac tešíte na relaxáciu. Tú si užijete v krytom bazéne nepravidelného tvaru vhodnom na plávanie aj rehabilitáciu. Na prízemí budov si potom doprajete liečebné procedúry, v ponuke sú napríklad parafínové či rašelinové zábaly, inhalácie, perličkové kúpele a rôzne druhy masáží.

V blízkosti kúpeľného domu nájdete športový areál, Jurkovičove aleje a kúsok ďalej Luhačovickú priehradu, kam si môžete urobiť príjemnú prechádzku. Asi 500 metrov od ubytovania sa nachádza obľúbená kúpeľná kolonáda.

Lázeňský léčebný dům Praha ***

Leoše Janáčka 379, Luhačovice
Česká republika

+420 577 194 100

recepce@luhacovicepraha.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
3000 m
Vzdialenosť od kúpelov
10 m
Zastávka
100 m
Aquapark
2000 m

Tipy na výlet

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Mestské divadlo Zlín

V centre Zlína, neďaleko námestia Mieru a Zlatého jablka, sa nachádza populárne divadlo, na ktoré jeho verní aj príležitostní návštevníci nedajú dopustiť. Preto ak plánujete večer v Zlíne, skúste sa poobzerať po nejakej tej hre, predstavenia mávajú tradične vysokú kvalitu. Pre jeho veľkú obľúbenosť je ale nutné riešiť lístky s dostatočným časovým predstihom.