Ubytujte sa v súkromí bungalovov v srdci Beskýd so všetkými valašskými lákadlami na dosah. V Rožnove pod Radhoštěm pri Hoteli Eroplán **** obdržíte regionálnu kartu s mnohými zľavami na atrakcie v okolí a požičajú vám bicykle a trekové palice na výlety. Ak sa na pobyt s polpenziou chystáte s deťmi, uvítate tiež vonkajšie ihrisko s trampolínou.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Zo súkromia bungalovov všade blízko

Doprajte si pobyt na Valašsku. Bungalovy pri Hoteli Eroplán **** majú v Rožnove pod Radhoštěm strategickú polohu. Cez rieku Bečvou uvidíte vychýrené Valašské múzeum v prírode a Jurkovičovu rozhľadňu. Na pešie či cyklistické výlet trebárs s vypožičanými palicami či bicyklami to budete mať blízko aj na Pustevny s novým chodníkom v korunách stromov, Radhošť, Soláň alebo Cáb s výbornou Kyselicou.

Deti sa vybláznia na trampolíne, dospelí vo wellness

V každom bungalove sú dve samostatné izby pre 4 a 3 osoby, spoločenská miestnosť s TV, chladničkou a vlastná kúpeľňa so sprchou. Celá chatka bude k dispozícii len vám. Využívať môžete aj bufet s občerstvením pri bungalovoch a hotelové wellness s vírivkou, fínskou a parnou saunou, infrasaunou.

Pred každou chatkou je posedenie ideálne na grilovanie, deti budú v areáli nadšené z pieskoviska, trampolíny, hojdačky a šmýkačky.

Valašské dobroty

V exkluzívnom prostredí hotelovej reštaurácie si pochutnáte na jedlách moravskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Raňajky formou rautu určite nevynechávajte, k dobývaniu beskydských vrcholov budete potrebovať veľa energie. Po športových výkonoch sa odmeňte frgálom alebo trdelníkom.

Bungalovy Hotelu Eroplán

Ostravská 451, Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 605 259 781

rezervace@hoteleroplan.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 50 Kč/den
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Kolkáreň
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpelov
50 m
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
9 km

Tipy na výlet

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorá sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.

Jurkovičova rozhľadňa

Cez 30 metrov vysoká rozhľadňa postavená v rokoch 2010 - 2011 tvorí dominantu kúpeľného mesta Rožnov pod Radhoštěm. Ide o jednu z najkrajších stavieb v šírom okolí a ak máte cestu okolo, rozhodne by bola škoda sa pri nej nezastaviť. Výhľad z rozhľadne je rovnako zaujímavý ako jej konštrukcia. Rozhľadňa je otvorená každoročne od apríla do októbra.

Chodník Valaška

Aj Valašsko má svoj chodník v korunách stromov. Nájdete ho v beskydskom stredisku Pustevny a volá sa Chodník Valaška. Prejdete sa po trase s dĺžkou necelých 400 m, v najvyššom bode je chodník 15,2 m od zeme. Na návštevníkov čakajú nádherné výhľady na krajinu, jediný lanový chodník v Česku aj najdlhšia sklenená lávka, tzv. skywalk v Európe. Deti sa môžu tešiť na trampolíny a trojposchodové ihrisko s preliezkami.