Máte chuť na netradičnú dovolenku v Česku? Vydajte sa do Beskýd a ubytujte sa v areáli Na Mlýně, kde vás čakajú luxusné izby v podkroví mlyna, bohatá polpenzia a privátne wellness v relaxačnej kadi a sudovej fínskej saune. Naviac minigolf zdarma.

Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie v nádhernom údolí, v najbližšom okolí sa dá využiť nespočet možností na pešie túry. A po dlhom dni som ocenil skvelú večeru aj kúpeľ v sude s horúcou vodou. Za mňa jednotka s hviezdičkou.”

David Šťastný - Vedúci finančného tímu

O ubytovaní

Areál Na Mlýně je štýlovým miestom na oddych uprostred beskydskej prírody v obci Kozlovice neďaleko obory Hukvaldy a na pravom brehu riečky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek. V zime vás potom poteší fakt, že k najbližšiemu ski areálu Palkovice to budete mať 6,9 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v podkroví hlavnej budovy mlyna z 16. storočia alebo v chatkách, ktoré ponúkajú dvojlôžkové izby či mezonet pre päť osôb. Izby sú ako sa patrí štýlovo zariadené, poskytujú však aj všetok komfort vrátane televízie, internetu a vlastnej kúpeľne.

Na čom si pochutnáte?

Spodné poschodie mlyna je prístupné verejnosti, rovnako ako koliba U Mlynářky, kde domácu kuchyňu skvele dopĺňajú kvasnicové špeciály z Kozlovice. Vy sa tu môžete tešiť na bohatú polpenziu - raňajky formou bufetu a dvojchodové večere.

Kde budete relaxovať?

Novo boli v areáli inštalované sauny v dubových sudoch s ochladzovacími bazéniky so studničnou vodou. Chvíľu relaxácie si doprajete aj v Kozlovických bečkách s vodou s teplotou 39 °C.

Niečo naviac

Prechádzajte sa po malebných zákutiach s rybníčkami, mlynskými náhonmi, záhony či kaplnkou sv. Floriana. V areáli vás tiež čakajú dobové domce, kováčska a debnárska dielňa či vonkajšie posedenie pri grile. Zahrať si môžete minigolf alebo vonkajší šach.

Na Mlýně

Kozlovice 130 , Kozlovice
Česká republika

+420 732 825 030

arealnamlyne@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik iba v chatkách a na základe dohody, len malé rasy (do 40 cm).
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
1,1 km
Zjazdovka
6 km

Tipy na výlet

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška