Keď na južnú Moravu, tak štýlovo! Ubytujte sa v slávnom Vinařství Skoupil, ktoré nájdete priamo vo Velkých Bíloviciach. Tešte sa na moderné ubytovanie, ale predovšetkým na degustáciu 6 vzoriek vín a syrový tanier. So zľavou si môžete zapožičať bicykle alebo kolobežky, aby sa vám krásy južnej Moravy spoznávali pohodlnejšie.

O ubytovaní

Vinařství Skoupil sa nachádza v srdci Velkých Bílovic, najväčšej vinárskej obce Českej republiky. Okolie plné malebných vinohradov ponúka ideálne podmienky pre turistiku a cykloturistiku. Obľúbené sú napríklad Velkopavlovická vinárska cesta a náučná vinárska cyklotrasa okolo Velkých Bílovic s dĺžkou 5 km. Centrum mesta s kostolom a pevnosťou sa nachádza 1,5 km od ubytovania. Za návštevu rozhodne stojí Lednicko-valtický areál zapísaný v UNESCO (16 km). Okrem krásnej prírody a množstva vinárskych dediniek sa môžete vydať do Aqualandu Moravia (45 km) alebo prekrásneho historického mesta Mikulov (25 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na Pálavské vrchy alebo vinohrad. Izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, minibarom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete raňajkami v bufetovej alebo servírovanej forme. Súčasťou multifunkčného komplexu vinárstva je aj reštaurácia, ktorá ponúka jedinečný zážitok z modernej gastronómie v spojení s tradičnou kuchyňou. Kedykoľvek počas dňa je tu možné ochutnať lahodné jedlá a stráviť príjemné chvíle s pohárom výborného vína z vlastného vinohradu.

Niečo naviac

Priamo na mieste si môžete zapožičať bicykle aj kolobežky. Vinárstvo má vlastnú vinotéku, kde vám profesionáli radi predstavia, odporučia a dajú ochutnať nielen vína, ale aj lokálne syry, med, kávu či čokoládu. Môžete si tiež vybrať z niekoľkých variantov degustácie vína, ktoré prebiehajú vo vinotéke, vo vinárskej prevádzke či v reštaurácii.

Vinařství Skoupil

Sadová 1399 , Velké Bílovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Domaci maznáčik za poplatok 250 - 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zástavka
1,5 km
Aquapark
45 km
Zjazdovka
17 km