Spa Hotel Schlosspark **** ponúka nielen nádherné izby Comfort a chutnú polpenziu, ale aj neobmedzený vstup do wellness centra s bazénom, saunou a fitness a mnoho procedúr. Čo tak napríklad aroma masáž, kúpeľ či oxygenoterapia?

O ubytovaní

Spa Hotel Schlosspark **** sa nachádza v samom srdci Karlových Varov v bezprostrednej blízkosti nádherného kostola svätej Márie Magdalény (100 m). Z hotela sa ľahko dostanete na Vřídelní kolonádu (200 m) so slávnym prameňom Vřídlo. Priamo pod kolonádou je v rámci exkurzie možné navštíviť podzemie. Príjemnou prechádzkou potom môžete pokračovať cez ďalšie známe kolonády: Zámockú, Tržní (300 m) či Mlýnskú (500 m). Pozdĺž riečky Teplá sa dostanete až k ikonickej budove Grandhotela Pupp (900 m), vedľa ktorého je stanica lanovky na kopec Výšina přátelství s rozhľadňou Diana. Fantastické výhľady na najkrajšie české kúpele budete mať z mnohých vyhliadok, ako sú napríklad vyhliadka Tři kříže (1,5 km) či vyhliadka Karla IV. (2 km). Obľúbenými cieľmi turistov sú ďalej múzeum sklárne Moser (5 km) či múzeum Becherovky (2 km).

Kde budete spať?

Počas pobytu budete ubytovaní v dvojlôžkovej izbe typu Comfort. Každá izba je unikátna, a tak sa tu budete cítiť veľmi príjemne. Niektoré izby majú balkón a všetky sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, satelitnou TV, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a županmi s papučami. Vo vlastnej kúpeľni so sprchovacím kútom nájdete aj fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je jedinečná reštaurácia s vonkajšou terasou s výhľadom na karlovarskú kúpeľnú zónu. Pripravujú sa tu pokrmy modernej európskej kuchyne aj známe české špeciality. Veľký dôraz je kladený na najvyššiu kvalitu, lokálny pôvod a čerstvosť surovín. Každý deň pobytu zahájite výdatnými raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať si jedlá à la carte. Večer sa v reštaurácii podávajú večere s možnosťou výberu z menu.

Kde budete relaxovať?

Odpočinok i odreagovanie si užijete pri hotelovom bazéne s protiprúdom a v saune z cédrového dreva. Priamo v hoteli si môžete dopriať veľa druhov masáží a liečebných i kozmetických procedúr. Aktívni jedinci zaiste ocenia, že hotel má vlastné fitness centrum.

Spa Hotel Schlosspark ****

Kolmá 661/19 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 305 111

reservation@schlosspark.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 210 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 380 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
1,7 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Rozhľadňa Diana
Motýlí dom Papilonia - Karlovy Vary