Viete, prečo sa Luhačovice radia k najpopulárnejším kúpeľom u nás? Pre nádherné parky, chrumkavé oblátky, celý rad liečivých prameňov a širokú ponuku služieb. Ubytujte sa v Penzióne Vincent a zažite to všetko na vlastnej koži. Tešte sa tiež na množstvo zážitkov ako je vstup do infrasauny, mestskej plavárne či inhalácie Vincentkou.

O ubytovaní

Najväčšou prednosťou luhačovického Penziónu Vincent je pokojná a tichá lokalita. Zároveň to ale odtiaľto máte kúsok ku všetkému zaujímavému. Profesionálne Športové Centrum Radostová sa nachádza asi 400 m nad penziónom, dole zase zídete k reštaurácii, stanici a supermarketu.Veľmi ľahko a za krátku dobu sa dostanete aj do centra mesta (cca 850 m, 10 minút vychádzkovej chôdze) k promenádam, parku, prameňom a zámku.

Kde budete spať?

Penzión Vincent ponúka ubytovanie v deviatich izbách a jednom apartmáne s kuchynkou. Izby majú možnosť prístelky, vybavené sú pohodlnou posteľou s kvalitným matracom, televíziou, väčšina má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou, prípadne vaňou. Niektoré podkrovné izby však majú kúpeľňu zdieľanú pre 5 izieb.

Na čom si pochutnáte?

V spoločenskej miestnosti je pre vás prichystaný samoobslužný pult, kde si môžete zakúpiť nápoje a občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Hosťom je tu k dispozícii infrasauna.

Niečo naviac

K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, Xboxom, spoločenskými hrami a s možnosťou zapožičania príslušenstvo na pétanque, kriket či badminton.

Hotel Vincent

Hotel Vincent

Hradisko 467 , Luhačovice
Česká republika

+420 720 072 780

ahoj@vincentluhacovice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 125 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Detský kútik
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií
Mestská plaváreň Luhačovice
Mestská plaváreň Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Luhačovická kolonáda
Luhačovická kolonáda