Gyógy tér 1., Balatonfüred
Maďarsko

+36 87 581 200

reservation@annagrandhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Zákaz domácich maznáčikov
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
4 - 7 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zástavka
0,3 km

O ubytovaní

Anna Grand Hotel **** sa nachádza na námestí Gyógy tér v pokojnej časti mestečka Balatonfüred. Malebná promenáda pozdĺž brehov jazera Balaton začína iba 100 m od hotela. Preskúmajte okolie jazera a Balatonskej vrchoviny pri výletoch pešo či na bicykli po mnohých kilometroch turistických trás. Alebo dáte prednosť romantickej plavbe lodi? Vydajte sa napríklad k jaskyni Lóczy (4 km) či za krásnymi výhľadmi z Jókaiho rozhľadne (4,5 km). Množstvo zaujímavých miest objavíte na polostrove Tihany (1 km). V blízkom Veszpréme (15 km) nájdete krásny hrad, historické centrum s barokovými pamiatkami aj najstaršiu zoologickú záhradu v Maďarsku.

Kde budete spať?

Viac ako 200 rokov stará klasicistická hotelová budova zaisťuje maximálne pohodlie svojich hostí. Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s vysokými stropmi, ktoré svojím vkusným a luxusným vybavením evokujú atmosféru minulosti. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, telefónom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte ako na špecialitách tradičnej maďarskej kuchyne, tak na modernej medzinárodnej kuchyni. Používajú sa výhradne kvalitné čerstvé suroviny od lokálnych dodávateľov. Tešiť sa môžete na raňajky a večere vo forme bohatého bufetu. Vychýrené domáce dezerty a vynikajúcu kávu ochutnáte v hotelovej kaviarni Anna Café s príjemnou terasou. Milovníci vína zaiste ocenia, že hotel má vlastnú vínnu pivnicu so širokým sortimentom vín a páleniek doplnených o domáce občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Túžite po dokonalom odpočinku? Nájdete ho v hotelovom wellness. Jeho súčasťou sú 2 vnútorné bazény (plavecký a zážitkový), vírivka a saunový svet (fínska, infračervená, aromu a parná sauna). Deň si vždy môžete spríjemniť masážami a kúpeľnými procedúrami, ktoré vašu relaxáciu dovedú k dokonalosti.