• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Luxusný hotel pri Balatone

Aura Hotel **** leží v skvelej lokalite len 4 minúty chôdze od brehu jazera Balaton. Ubytovanie je pripravené v štandardných dvojlôžkových izbách vybavených klimatizáciou, TV, trezorom, telefónom a kúpeľňou, kde nájdete župan, fén na vlasy aj hotelovú kozmetiku.

Hotel je moderný a štýlový, po celú dobu pobytu sa budete cítiť ako v bavlnke. V hotelovej reštaurácii vás dvakrát denne čakajú kulinárske zážitky. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu, takže si vyberiete podľa vlastnej chuti.

Moderné wellness pre malých aj veľkých

Pýchou hotela je rozhodne nádherné wellness centrum. Nájdete tu zážitkový bazén, vírivku i chrliče. Celé telo zahrejete vo fínskej alebo infra saune, zájsť môžete aj do parného kúpeľa. K dispozícii je tiež množstvo lehátok.

Ak hľadáte ničím nerušenú relaxáciu, navštívte Silent Spa, kde lieči ticho. Hotel ponúka za príplatok aj množstvo masáží od relaxačných po aromatické.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Anna Borošková B.)

Perfektné, strava výborná, hotel čistý a luxsusný, wellness - uvítali by sme aj bazén na plávanie, personál ochotný, bol tam kľud a ticho.

Skvelé (Štefan V.)

Spokojnosť, ale boli sme tam druhýkrát a bolo to slabšie ako prvýkrát.

Vynikajúce (Monika K.)

Maximálna spokojnosť.