• Maznáčik po dohovore s hotelom za poplatok 15 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Jeden z najobľúbenejších hotelov v Székesfehérvári

V Székesfehérvári, v krásnom meste dýchajúcom históriou, na vás čaká nevšedný Boutique Hotel Szárcsa ***. Miesto, kde si oddýchnete, a zároveň vám poslúži ako skvelý východiskový bod pre vaše každodenné zážitky.

Zrekonštruovaný hotel s bazénmi a wellness vás nadchne. Všetky jeho izby a reštaurácia sú zariadené v inom štýle a dýchnu na vás zakaždým inou atmosférou. Reštaurácia disponuje aj krásnou veľkou terasou. Ubytovaní budete v klimatizovanej izbe s vlastnou kúpeľňou, minibarom (nápoje a sladkosti k zakúpeniu na recepcii) a satelitnou TV.

Maďarské špeciality aj medzinárodne pochúťky

Začnite svoj deň bohatými raňajkami, ktoré sa podávajú od 6:00 do 10:00 hodín. Pri večeri môžete ochutnať typické maďarské špeciality aj medzinárodné dobroty.

Vo voľnej chvíli si môžete zadarmo zahrať stolný futbal a hokej, ping pong alebo šípky. Okrem toho je ešte pre najmenších k dispozícii detský kútik aj X-box. Cez víkend sú potom pre deti pripravené umelecké dielničky, aby si aj rodičia mohli dopriať chvíľku pre seba.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dana M.)

Příjemný hotel i wellness, čistý, výborné jídlo, příjemný personál. Vzhledem k zřejmě malé obsazenosti na večeři nebyl švédský stůl, ale výběr z jídelníčku - zde může mít při výběru jídla problém ten, kdo neumí maďarsky nebo nějaký světový jazyk :-)

Vynikajúce (Andrea T.)

S pobytom sme boli spokojní, jedlo bolo na vysokej úrovni, raňajky dokladane v jednom kuse podľa potreby, výber jedál výborný, čašníci ochotní poradiť a hneď k dispozícii. Wellnes bol k dispozícii v jednom kuse, čo sme aj náležite využívali. Perfektny bol večerný wellness pri sviečkach. Navštívili sme historické centrum. Krásne.

Vynikajúce (Gorazd F.)

V podstate prostredie zodpovedalo popisu. Staršie zariadenie izieb v staršom štýle. Priplatili sme si za nadštandardnú izbu, čo bolo super, lebo tam bol aj malý gaučík a stolík a väčšia izba. Jedáleň bola krásne vianočne vyzdobená a strava formou bufetov zodpovedala 4 hviezdičkám. Personál bol fajn. Akurát bolo vidno, že nie sú zvyknutí na cudzincov. Nebol však problém dohovoriť sa anglicky či nemecky. Zrejme tam chodia od nás len slovenskí Maďari. Wellness skvelý, medzi 21:00-23:00 bolo len pri sviečkach a bez detí. Išli 3 rôzne sauny, virivka i bazén. Druhý večer sa však pokazili dve vírivky a bolo tam viac ľudí, tak to už nebolo celkom ono.