Sad A. Kmeťa 1784/74, Piešťany
Slovenská republika

+421 33 774 34 22

recepcia@hotelpavla.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,6 km
Zjazdovka
21 km

O ubytovaní

V centre Piešťan priamo pri najdlhšej slovenskej rieke Váh a len pár krokov od krásneho Kolonádového mosta vás očakáva štýlový prvorepublikový Hotel Pavla ****. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníčkov, ktoré vás dovedú napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Kúpele sú od hotela vzdialené len 300 m. Nevynechajte ani Balneologické múzeum (190 m), hneď vedľa nádherného mestského parku s hudobným pavilónom aj in-line parkom. Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad v okolí vodnej nádrže Sĺňava na bowling, zahrať tenis, alebo na vodné športy (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Izby sú vkusne zariadené so všetkým potrebným vybavením pre váš komfort. Nechýba pohodlná dvojposteľ, minibar, televízia so satelitom a trezor. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom na vlasy. Za príplatok sa môžete ubytovať v priestornejšej izbe Deluxe s balkónom alebo terasou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa môžete tešiť na bohaté raňajky servírované formou bufetu. Večer si zase doprajete trojchodové večere výberom z menu. Reštaurácia Hotela Pavla **** ponúka špeciality medzinárodnej kuchyne. Za pekného počasia je k dispozícii terasa s výhľadom na rieku Váh. Najlepšie ale na krásny modrobiely Kolonádový most a kúpeľné okolie uvidíte z Heaven caffé & bar v poslednom poschodí Hotela Pavla ***. Nebeskú kaviareň a bar v jednom by ste ale mali navštíviť predovšetkým kvôli výbornej káve, dezertom, alkoholickým aj nealkoholickým nápojom a príjemnej obsluhe.