Töpler Kálmán u. 8, Sopron
Maďarsko

+36 305 931 432

info@pihenokeresztpanzio.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5,3 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
5,3 km

O ubytovaní

Penzión Pihenőkereszt sa nachádza na tichom predmestí malebného mesta Šoproň. Iba 3 km od penziónu ležia termálne kúpele Balf, ktoré okrem dokonalého oddychu ponúkajú nádherné panoramatické výhľady na okolité Lőverské vrchy či dokonca až na rakúske Alpy. Za zábavou sa vyberte na bobovú dráhu (1,5 km). V Šoproni môžete navštíviť množstvo barokových pamiatok, medzi tie najkrajšie patrí radnica na námestí Fő tér (4,5 km), ktorému dominuje morový stĺp. Blízke Neziderské jazero (10 km) je súčasťou Zoznamu UNESCO. Krásy okolitej prírody môžete objavovať na spleti cyklotrás. Známe miestne víno Kékfrankos (Modrá frankovka) ochutnáte skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na raňajkách podávaných servírovanou alebo bufetovou formou. Vďaka bohatému výberu načerpáte dostatok energie na poznávanie všetkých krás okolia, celodennú zábavu v blízkych termálnych kúpeľoch aj na cyklistickú túru.