Užite si pobyt v kúpeľnom meste Eger v Hoteli Unicornus ***, kde vás čaká plná penzia alebo polpenzia, neobmedzené wellness s vírivkou, parou a saunou aj masáž pre dvoch. Poteší vás dobrá dostupnosť do niekoľkých kúpeľov v okolí.

Wellness pobyt v centre kúpeľného Egra

Hotel Unicornis *** nájdete priamo v historickom centre mesta, len kúsok od Egerského hradu a ďalších pamiatok.

Hotel ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, telefónom a minibarom. K dispozícii sú vám dvojlôžkové izby Standard, za príplatok je možné aj ubytovanie v rodinných izbách.

Súčasťou hotela je reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách, obedoch aj večerách formou bufetu. Na posedenie je potom ideálna kaviareň či bar.

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.

Turecké kúpele v Egeri alebo soľný kopec

Do tureckých kúpeľov v Egeri to máte z hotela len asi 500 metrov, vydajte sa teda za kúpaním v termálnej liečivej vode s príjemnou teplotou okolo 37 °C. Za výlet stoja tiež unikátne kúpele Egerszalók, kde sa počas kúpania budete kochať pohľadom na soľný kopec.

Asi 14 km od Egru ležia kúpele Demjén, užijete si tu okrem termálnych bazénov aj tobogány a relaxačné prvky.

Tipy na výlet

Eger

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Starobylý hrad, múzeum Beatles či astronomické múzeum, známa reštaurácia podávajúca maďarské špeciality a tie najlepšie miestne vína, proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.

Egerský hrad

Výstavba egerského hradu začala už v 13. storočí, počas husitských vojen bol ďalej opevňovaný. V súčasnej dobe ide o jednu z turisticky najobľúbenejších pamiatok Maďarska, okrem potuliek po masívnych hradbách môžete preskúmať aj rozsiahly podzemný pevnostný systém alebo si prezrieť obrazy talianskych či holandských majstrov.

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2., Eger
Maďarsko

+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané