Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v apartmánoch Kék Laguna len kúsok od unikátnych kúpeľov Egerszalók a Demjén. Každý deň vás čakajú raňajky formou bufetu, v apartmánoch nájdete kuchynku na prípravu ďalších jedál. V cene je celodenná vstupenka do termálnych kúpeľov v Egerszalók, kde budete obdivovať aj unikátny soľný kopec.

Kúpele Egerszálok Tip na výlet

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Dovolenka v Egerszalóku v apartmánoch Kék Laguna

V atraktívnej lokalite kúpeľného Egerszalóku nájdete apartmány Kék Laguna, ktoré sa nachádzajú priamo v centre mestečka Egerszalók, 9 km od mesta Eger.

V apartmánoch sú k dispozícii podkrovné a poschodové izby s TV, vlastnou kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Ubytovanie je moderne zariadené, poskytuje dostatok priestoru a každý apartmán dýcha jedinečnou atmosférou.

V reštaurácii vás každé ráno čakajú bohaté a chutné raňajky, v apartmánoch je navyše terasa s posedením a priestor na grilovanie. Deti ocenia záhradu s detskými preliezačkami a pieskoviskom.

Za príplatok môžete využiť aj wellness, kde si skvele oddýchnete v privátnej vírivke a saune.

Apartmány Kék Lagúna

Széchenyi út 44, Egerszalók
Maďarsko

+36 20 953 5807

keklaguna2003@t-online.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa byciklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
340 m
Vzdialenosť od kúpelov
2500 m
Zastávka
400 m
Aquapark
2500 m
Zjazdovka
45000 m

Tipy na výlet

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Eger

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Starobylý hrad, múzeum Beatles či astronomické múzeum, známa reštaurácia podávajúca maďarské špeciality a tie najlepšie miestne vína, proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.