Potrebujete sa uvoľniť? Zájdite si do kúpeľov Demjén a využite neobmedzený vstup do termálneho wellness v Barrico Thermal Hoteli. Ubytovaní budete v elegantnej izbe Comfort, čaká vás polpenzia a bazény, sauny i soľná miestnosť. K miestnym kúpeľom je to len 800 metrov. Blízko to budete mať aj do Egeru.

Relaxačný pobyt v hoteli s termálnym wellness

Barrico Thermal Hotel stojí v maďarskom kúpeľnom meste Demjén a ponúka komfortné ubytovanie i odpočinok vo wellness. Otvorený bol v auguste 2019, takže všetko je spoľahlivo nové a moderné.

Izby Comfort sú umiestnené v budove s wellness a reštaurácií. Sú klimatizované a k ich zariadeniu patrí LED TV, telefón, minibar, trezor a kúpeľňa so sprchou, WC a fénom.

Izby Superior sú umiestnené v zrubovej budove a svojim dizajnom pôsobia relaxačne až romanticky. Majú rovnaké vybavenie ako izby Comfort, ale majú iný dizajn. Navyše si užijete tiež vlastný balkón.

Vynikajúca kuchyne i odpočinok v bazéne

Po celú dobu pobytu vás čaká lahodná polpenzia s výberom z maďarských i medzinárodných jedál, v ponuke sú aj vegánske a vegetariánske jedlá a jedlá pre deti. V ponuke reštaurácie nechýba ani vynikajúce víno z vinárskej oblasti Eger.

Hotel sa môže pochváliť wellness zázemím s termálnou vodou s teplotou 34 - 38 °C , ktorá má blahodarné účinky na zdravie, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje svaly a posilňuje imunitu. Vstup do termálnych bazénov máte počas pobytu neobmedzený, rovnako ako využitie fínskej sauny, relaxačnej galérie a soľnej miestnosti.

Barrico Thermal Hotel ****

Tölgyfa u. 5, Demjén
Maďarsko

+36 36 796 266

info@barricohotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpelov
2,4 km
Zastávka
1 km
Aquapark
3 km