Potrebujete sa uvoľniť? Zájdite si do kúpeľov Demjén a využite neobmedzený vstup do termálneho wellness v Barrico Thermal Hoteli. Ubytovaní budete v elegantnej izbe Comfort, čaká vás polpenzia a bazény, sauny i soľná miestnosť. K miestnym kúpeľom je to len 800 metrov. Blízko to budete mať aj do Egeru.

Relaxačný pobyt v hoteli s termálnym wellness

Barrico Thermal Hotel stojí v maďarskom kúpeľnom meste Demjén a ponúka komfortné ubytovanie i odpočinok vo wellness. Otvorený bol v auguste 2019, takže všetko je spoľahlivo nové a moderné.

Izby Comfort sú umiestnené v budove s wellness a reštaurácií. Sú klimatizované a k ich zariadeniu patrí LED TV, telefón, minibar, trezor a kúpeľňa so sprchou, WC a fénom.

Izby Superior sú umiestnené v zrubovej budove a svojim dizajnom pôsobia relaxačne až romanticky. Majú rovnaké vybavenie ako izby Comfort, ale majú iný dizajn. Navyše si užijete tiež vlastný balkón.

Vynikajúca kuchyne i odpočinok v bazéne

Po celú dobu pobytu vás čaká lahodná polpenzia s výberom z maďarských i medzinárodných jedál, v ponuke sú aj vegánske a vegetariánske jedlá a jedlá pre deti. V ponuke reštaurácie nechýba ani vynikajúce víno z vinárskej oblasti Eger.

Hotel sa môže pochváliť wellness zázemím s termálnou vodou s teplotou 34 - 38 °C , ktorá má blahodarné účinky na zdravie, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje svaly a posilňuje imunitu. Vstup do termálnych bazénov máte počas pobytu neobmedzený, rovnako ako využitie fínskej sauny, relaxačnej galérie a soľnej miestnosti.

Tipy na výlet

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Eger

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Starobylý hrad, múzeum Beatles či astronomické múzeum, známa reštaurácia podávajúca maďarské špeciality a tie najlepšie miestne vína, proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.

Barrico Thermal Hotel ****

Tölgyfa u. 5, Demjén
Maďarsko

+36 36 796 266

info@barricohotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané