Pokojné tempo a ničím nerušenú atmosféru pohody objavíte v Penzióne Andante *** v maďarskom meste Szentgotthárd blízko rakúskych aj slovinských hraníc. Ubytujte sa v jednej z jeho komfortných izieb a vychutnajte si pobyt plný oddychu v termáloch aj prechádzok v neďalekom Národnom parku. V cene balíčku vás poteší celodenný vstup do kúpeľov, welcome drink či zapožičanie županov. A vytúžený relax môže začať.

O ubytovaní

Penzión Andante *** sa nachádza v najzápadnejšom maďarskom meste Szentgotthárd neďaleko od moderných kúpeľov kúpeľov St. Gotthard (1,2 km). Krásy prírody môžete objavovať v národnom parku Őrség, kadiaľ vedie množstvo turistických trás.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej a moderne zariadenej dvojposteľovej izbe Superior. Okrem postelí s vysokými matracmi sa o vaše pohodlie postará tiež posedenie, LCD televízia, WiFi pripojenie a v niektorých izbách aj klimatizácia. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom na vlasy.

Na čom si pochutnáte?

Ráno začnete v hotelovej reštaurácii chutnými raňajkami vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere. Reštaurácia ponúka pestré menu tradičných maďarských i medzinárodných polievok, hlavných jedál i šalátov. K dispozícii je ako stály jedálny lístok, tak sezónne menu obmieňajúce sa podľa ročných období.

Penzion Andante ***

Penzion Andante ***

Füzesi út 12. , Szentgotthárd
Maďarsko

+36 202 344 241

info@andanterestaurant.hu

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
0,5 km