Pokojné tempo a ničím nerušenú atmosféru pohody objavíte v Penzióne Andante *** v maďarskom meste Szentgotthárd blízko rakúskych aj slovinských hraníc. Ubytujte sa v jednej z jeho komfortných izieb a vychutnajte si pobyt plný oddychu v termáloch aj prechádzok v neďalekom Národnom parku. V cene balíčku vás poteší celodenný vstup do kúpeľov, welcome drink či zapožičanie županov. A vytúžený relax môže začať.

Nalaďte sa na pokojné tempo kúpeľného mestečka

V hudbe znamená "Andante" vo voľnom tempe. Aj vy sa nalaďte na pokojnejšiu nôtu a užite si oddych v 3* Penzióne Andante. Moderný penzión ladený v zemitých tónoch nájdete neďaleko rakúskych aj slovinských hraníc, blízko jedných z najmladších kúpeľov St. Gotthard Spa & Wellness (cca 400 m).

Čaká vás ubytovanie v komfortných a moderne zariadených izbách Superior. Okrem postelí s vysokým matracom sa o vaše pohodlie postará tiež posedenie, LCD TV, WiFi pripojenie a v niektorých izbách aj klimatizácia. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa so sprchou a fénom na vlasy.

Hotelová reštaurácia poteší aj tých najvyberavejších hostí. Každé ráno si tu doprajte raňajky, po celom dni sa zastavte na chutnú večeru, ktorú si vyberiete zo špeciálneho menu. Na výber budete mať z ponuky tradičných maďarských i medzinárodných polievok, hlavných jedál aj šalátov. Nazrite tiež do bohatého stáleho jedálneho lístka alebo do sezónneho menu obmieňajúceho sa podľa ročných období.

Penzion Andante ***

Füzesi út 12., Szentgotthárd
Maďarsko

+36 202 344 241

info@andanterestaurant.hu

Check in
14:00 - 22:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpelov
0,4 km
Zastávka
0,5 km