Luxusnú dovolenku zažijete v maďarskom meste Ostrihom v Penzióne Pod Bazilikou. Ako už názov napovedá, hotel stojí len kúsok od preslávenej baziliky. Tešte sa na krásne izby, chutnú stravu, neobmedzenú konzumáciu kávy a ďalších nápojov, ale aj na neobmedzený vstup do wellness.

O ubytovaní

Penzión Pod Bazilikou **** sa nachádza v samotnom historickom centre mesta Ostrihom. Doslova pár krokov od penziónu leží slávna ostrihomská bazilika a kresťanské múzeum (400 m). Nad riekou Dunaj sa vypína kráľovský hrad (500 m) s obľúbeným hradným múzeom. Na mestskom ostrove ležia termálne a zážitkové kúpele Aquasziget (800 m), kde si užijete veľa zábavy i relaxácie. Stačí prejsť most Márie Valérie a môžete objavovať krásy slovenského mesta Štúrovo (1,2 km), ktoré sa rozprestiera na druhej strane Dunaja.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe. K vášmu pohodliu budete mať v izbe k dispozícii klimatizáciu, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete bohatými raňajkami vo forme bufetu. V neďalekej reštaurácii Next s romantickým výhľadom na ostrihomskú baziliku sa podávajú večere.

Kde budete relaxovať?

Príjemný a ničím nerušený odpočinok si užijete v hotelovom wellness. Zohrejte sa vo fínskej, infračervenej alebo parnej saune. Nad vírivkou je umiestnená presklená kupola. Čo tak kúpeľ s výhľadom na hviezdy?

Penzion Pod Bazilikou ****

Batthyány Lajos u. 7. , Esztergom
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,6 km

Tipy na výlet

Vodné mesto Tip na výlet

Pri návšteve Ostrihomu vás čaká viac než miestna bazilika. Súčasťou historického centra je tiež Vodné mesto (maďarsky Viziváros) plné historických budov. Dochované hradby sú viditeľné počas prechádzky po brehu Dunaja, najlepší pohľad na štvrť sa však otvára z vrchu Sv. Tomáša. Do Vodného mesta navyše môžete prísť malebnou Mačacou cestičkou.

Arborétum Agostyáni