Užite si pobyt v kúpeľnom meste Eger v Hoteli Unicornus ***, kde vás čaká polpenzia, neobmedzené wellness s vírivkou, parou a saunou. Poteší vás dobrá dostupnosť do niekoľkých kúpeľov v okolí.

O ubytovaní

Hotel Unicornis *** sa nachádza priamo v srdci mesta Eger. Iba pár krokov od hotela leží egerský hrad (500 m) aj obľúbené termálne kúpele. V historickom centre nájdete veľa pamiatok vrátane hvezdárne, arcibiskupského paláca či františkánskeho kostola. Okolie Egeru je známa vinárska oblasť, a tak vynikajúce miestne víno môžete ochutnať takmer všade.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, LED televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na moderné pokrmy maďarskej i medzinárodnej kuchyne. V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy aj večere formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.

Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2. , Eger
Maďarsko

+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Kúpele Eger

Kúpele EgerTip na výlet

Termálne kúpele Eger, založené už v roku 1932, patria medzi najkrajšie mestská kúpalisko v Maďarsku. Nachádzajú sa priamo v centre Egeru, na hranici historického jadra mesta. V krásnom, udržiavanom areáli kúpeľov plnom stromov a zelene s rozlohou 5 hektárov sa rozprestiera 13 rôznych bazénov. Tu môžu hostia využívať benefity jedinečnej radónovej liečivej vody a sírovej termálnej vody po celý rok.

K dispozícii je 13 bazénov:

 • Kamienkový liečebný bazén s radónovou liečivou vodou (kavicsos), ktorý je napájaný vlastným zdrojom. Časť dna bazéna je kamienková, preto nesie tento názov, takže príjemne chladná radónová liečivá voda tu môže tryskať nepretržite.
 • Sezónny termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C, čiastočne zakrytý s niekoľkými zážitkovými prvkami ako masážne fontány a sprchy
 • Detský liečebný bazén, ktorý je napájaný prameňom turecké kúpele, je ideálny pre odpočinok a zotavenie.
 • Liečebný bazén pre dospelých
 • Stály, plytký termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hradom
 • Plavecký bazén s 50-metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pre batoľatá (bazénik)
 • Kúpeľný dom I. (Kenes termálvíz)
 • Kúpeľný dom II. (Kenes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radónovou liečivou vodou

Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových ochorení a reumy, chorôb chrbtice, kĺbov, svalov a šliach, určitých druhov gynekologických ťažkostí a mnohých ďalších ochorení.

Viac informácií
Mesto Eger
Mesto Eger
Minaret Eger
Minaret Eger
Kúpele Egerszálok
Kúpele Egerszálok