Zažite dovolenku v Maďarsku tak, ako ste ju ešte nezažili. Ubytovaní budete v luxusnom Vulkan Thermen Resorte ****, ktorý je priamo prepojený s areálom sopečných kúpeľov. Užite si neobmedzený vstup do 9 vnútorných a vonkajších bazénov aj saunového sveta. V cene je navyše chutná polpenzia formou bufetu. Deti do 6 rokov majú pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort **** sa nachádza v meste Celldömölk na úpätí 5 miliónov rokov starej vulkanickej hory Ságberg. Budova hotela je priamo prepojená s novo zrekonštruovaným moderným kúpeľným areálom Vulkánfürdő Celldömölk s liečivou termálnou vodou pochádzajúcou z okolia neďalekého vyhasnutého vulkánu. Preskúmajte krásnu prírodu v okolí hory Ságberg. Zaujímavú expozíciu ponúka múzeum Kemenes Volcano Park (2,5 km), kde sa zábavnou interaktívnou formou dozviete o tunajšej krajine. V blízkom Sárvári (20 km) môžete navštíviť stredoveký Nádasdyov hrad, botanickú záhradu či zábavný dobrodružný park Sárvár.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom alebo terasou. Všetky izby disponujú klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii podávajú jedlá tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Vychutnáte si tu aj ľahké, vegetariánske a diétne pokrmy. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť, lokálny pôvod a kvalitu všetkých surovín. Servírujú sa tu raňajky a večere vo forme bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený s unikátnym kúpeľným areálom s rozlohou 1 600 m². Tunajší termálny prameň má špeciálne zloženie vďaka podložiu 5 miliónov starej čadičové sopky Ságberg. Užijete si relax v liečebných aj zážitkových bazénoch, v ktorých prúdi liečivá voda s teplotou až 38 °C. Areál sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, takže o zábavu je postarané kedykoľvek počas roka. Páčiť sa tu bude tiež deťom, pre tie sú pripravené nielen bazény, ale aj atrakcie ako šmýkačky, vodný hríb, trysky a ďalšie. K dispozícii je tiež relaxačná miestnosť a saunový svet s infra, fínskou a bio saunou. Zájsť môžete i na saunové rituály, alebo si doprajte niektorú z množstva masáží liečebných procedúr. Čo tak napríklad vychýrené bahenné zábaly?

Cestujete s deťmi?

Okrem radovánok v kúpeľnom areáli si malí hostia užijú veľa zábavy na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je tiež wellness oáza, fitness, biliard, šípky, tenisové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal.

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Sport utca 10 , Celldömölk
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 200 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zástavka
2,4 km

Tipy na výlet

Mesto a kúpele Celldömölk Tip na výlet

Celldömölk objavíte v severozápadnej maďarskej župe Vas a filmových fanúšikov by mohlo zaujímať, že sa tu natáčali časti fantasy filmu Eragon. Najznámejší je Celldömölk svojimi vulkanickými liečivými a zážitkovými kúpeľmi. Tie sa rozprestierajú na ploche 1 600 m² v prekrásnom prostredí údolia Sághegy. Poteší vás tu až 8 bazénov vrátane rôznorodých atrakcií. Vulkanická liečivá voda sa odporúča predovšetkým pre zmiernenie bolestí pohybového ústrojenstva. Okrem kúpeľov môžete v západnej časti mesta navštíviť aj pozostatky románskeho kláštora z 12. storočia.

Viac informácií
Mesto Celldömölk
Hora Ság
Mesto Sárvár