Užite si Sárvár tak luxusne, ako to len ide. 5* Spirit Hotel Thermal Spa ponúka komfortné izby Premium, lahodnú polpenziu formou bufetov a predovšetkým neobmedzený vstup do prepychového Spa & Wellness Oasia o rozlohe 10 000 m². Čaká tu na vás 22 vnútorných a vonkajších (nielen) termálnych bazénov, vírivky, Kneippov kúpeľ, ale aj Saunový svet a fitness štúdio.

O ubytovaní

Spirit Hotel Thermal Spa ***** je sofistikovaný a prepychový hotel v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Nachádza sa len 1 km od termálnych kúpeľov a necelé 2 km od historického centra mesta, na pokojnom mieste v blízkosti 7 jazier. K hradu Nádasdyovej dôjdete odtiaľto pešo za 15 minút. Niečo nám ale hovorí, že z tohto hotela nebudete chcieť vystrčiť nos - je tu totiž absolútne všetko, čo budete k dokonalej dovolenke potrebovať.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 271 elegantných, dizajnových izieb s balkónom alebo terasou. Izby Premium sú vybavené tak, aby bez debaty dosahovali päťhviezdičkového štandardu - úplne luxusne. Nájdete tu televíziu, WiFi pripojenie, telefón, ovládanie teploty, trezor, vlastnú kúpeľňu so sprchou aj vaňou, fénom, županom, prezuvkami a hotelovou kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Prepychová hotelová reštaurácia Onyx nemôže ponúkať nič iné ako gastronomické skvosty, a to od rána až do večera. Pochutnáte si na raňajkových a obedových bufetoch, božských dezertoch aj všemožných pokrmoch z celého sveta vždy z tých najčerstvejších surovín.

Kde budete relaxovať?

Päťhviezdičkový hotel v maďarskom kúpeľnom meste a aby bol bez wellness? To by nešlo. Preto tu nájdete unikátne wellness centrum Oazis s rozlohou 10 000 m² s 22 bazénmi. Niektoré sú klasické, iné majú termálnu vodu. Ďalej je tu Saunový svet s 9 saunami, Hammamat a exkluzívnou relaxačnou zónou. Vybrať si môžete z množstva wellness procedúr a rituálov z celého sveta.

Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Vadkert krt. 5. , 9600
Maďarsko

+36 20 5889 555

info@spirithotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie 2 000 - 3 000 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
3,2 km
Aquapark
10 m