Jedinečný wellness pobyt v blízkosti termálov

Premýšľate, kam na skvelú dovolenku? Čo takto vyraziť do poľských Tatier a mať to len 3 km do komplexu termálnych bazénov v Bukowine Tatrzańskej a 6 km do termálneho aquaparku Terma Bialka? Vďaka ubytovaniu v Hoteli Montenero Resort & Spa to budete mať k liečivým vodám naozaj kúsok. Hotel sa nachádza len 20 km od hlavného turistického centra poľských Tatier - mesta Zakopane.

Ubytovaní budete v priestranných svetlých izbách, z ktorých sála horská atmosféra. Izby majú tiež balkón s výhľadom na Tatry.

Skvelá strava a leňošenie vo wellness

Každé ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Večer si potom pochutnáte na večeriach s tromi chodmi.

Ďalej sa môžete tešiť na dostatok relaxácie a odpočinku v parádnom wellness centre, ktoré je k dispozícii neobmedzene. Zahrejte sa napríklad v hydromasážnej vani s výhľadom na majestátne Tatry. K dispozícii je tiež fínska sauna a možnosť využiť služby od preškolených odborníkov.

Tipy na výlet

Terma Bania

Kúpeľný komplex Terma Bania dokáže očariť úplne každého. Kúpele sú ideálne pre páry túžiace po romantike a relaxe alebo rodiny s dětmi.Najdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú najrôznejšie atrakcie v podobe divokej rieky, umelých vĺn, toboganov, šmýkačiek a niekoľko vnútorných a vonkajších bazénov s tryskami. Ďalej si môžete zájsť do saunového sveta, kde sa môžete tešiť na 5 druhov sáun, bazén s geotermálnou vodou, ochladzovací bazén a najrôznejšie sprchy.

Termálne kúpele Bukovina

Cítite to teplo? To sa vám rozohrieva krv už len pri čítaní o obľúbených poľských termáloch Bukovina. Miestna voda s teplotou 30-38 °C sa získava z hĺbky 2,4 kilometrov, pôsobí priaznivo na najrôznejšie kožné, kĺbové aj srdcové ochorenia. Užiť si ju môžete v niekoľkých vnútorných a vonkajších termálnych bazénoch, nechýbajú ani tobogany a atrakcie pre deti i dospelých. V areáli je aj rozľahlý saunový svet, v ktorom naštartujete metabolizmus aj úspešný deň. Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 22:00 hodín. Celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na 69 zł (asi 16 €), prikúpiť si môžete aj vstup do saunového sveta za 10 zł (asi 2,4 €).

Termály Bukowina

Termálne kúpele Bukowina sú ideálne pre všetkých milovníkov horúcej vody a dychvyrážajúcej prírody. Bazény s termálnou vodou bohatou na minerály a priaznivo pôsobiacou na rôzne zdravotné ťažkosti sú len začiatkom toho, čo vás v kúpeľoch čaká. Okrem tobogánov a šmýkačiek tu nájdete tiež saunový svet, ponuku wellness procedúr a skvelú gastronómiu.

Montenero Resort&Spa

Czarna Góra ul. Nadwodnia 190, Jurgów
Poľsko

+48 502 552 625

recepcja@montenero.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,5/5
Celkom 10 hodnotení