Obklopte sa luxusom a využívajte všetky výhody Hotela Kudowa ****. Čaká vás polpenzia v elegantnej reštaurácii, wellness s bazénom, vírivkou a množstvom sáun. To všetko blízko prírody i kúpeľov.

Luxusné ubytovanie v Poľsku

Opustiť uponáhľanú realitu, relaxovať a cítiť sa skvele. K tomuto snu vám ľahko pomôže Hotel Kudowa **** v kúpeľnom meste Kudowa-Zdrój.

Hotel je plne klimatizovaný a ponúka ubytovanie v komfortných izbách v dvoch budovách. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom, ďalej tu nájdete telefón, minibar, TV, trezor a samozrejmosťou je aj WiFi pripojenie. Môžete si vybrať izby Standard a Superior v hlavnej budove, kde sa nachádza výťah, alebo izby Standard v druhej budove, ktorá nemá výťah a izby sú na prvom poschodí.

Polpenziu si vychutnáte v elegantnom prostredí miestnej reštaurácie, kde ochutnáte regionálne poľské špeciality. Potom si zájdite na pohárik a vypočutie hudby do Lobby baru.

Relaxujte vo wellness

To pravé vytrhnutie z každodenného stresu vám prinesie wellness. Môžete si zaplávať v bazéne, rozjímať vo vírivke alebo svoje telo vystaviť pozitívnym účinkom suchej, infra a parnej sauny. Zavítajte tiež do hotelového fitness.

Objavte lákadlá okolitých hôr a kúpeľov

Nezabudnite tiež vyjsť na čerstvý vzduch a pokochať sa neďalekými Stolovými horami. A ak by vám hotelové wellness nestačilo, alebo by ste radi vyskúšali niečo nové, navštívte aj Kúpele Kudowa Zdrój. Vstup do kúpeľného parku s jazierkom sa nachádza len 200 m od Hotela Kudowa ****.

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Poľsko

+48 74 866 50 00

recepcja@hotelkudowa.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 35 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
0,3 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
0,7 km