Doprajte si pobyt v obľúbenej kúpeľnej lokalite na juhu Slovenska v Dunajskej Strede, v modernom penzióne Nevada *** s bohatou polpenziou, sladkým prekvapením a celodennom vstupom do populárnych kúpeľov Thermalpark, kde si skvele oddýchnete.

Dovolenka v modernom Penzióne Nevada ***

Vyrazte na dovolenku do Dunajskej Stredy a ubytujte sa v Penzióne Nevada ***, ktorý nájdete v pokojnej časti mesta neďaleko Thermalparku.

Ubytovanie ponúka penzión v moderne zariadených izbách s elegantným nábytkom a peknými doplnkami. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením a TV.


O príjemnú dovolenku sa postará ochotný a prívetivý personál, ktorý vám rád odporučí napríklad výlety do okolia.


Priamo v penzióne nájdete aj reštauráciu Nevada - pub s príjemnou atmosférou, kde sa budete cítiť ako doma. Vyberať si tu môžete dobroty ako slovenské a maďarské, tak aj zverinu alebo ryby. Pochutnať si môžete aj na výbornom víne.

Tipy na výlet

Vodný kolesový mlyn Jelka

Zájdite sa pozrieť na krásny vodný mlyn, ktorý vznikol v roku 1905, a to prestavbou pôvodného lodného mlyna na kolesový. Po rekonštrukcii v roku 1995 je príjemným miestom na prechádzku a odpočinok na brehu Malého Dunaja v malebnom prírodnom prostredí. V blízkosti mlyna je skanzen zameraný na poľnohospodársku minulosť obce

Oáza sibírskych tigrov

V oáze sibírskeho tigra neďaleko obce Kostolná pri Dunaji sa nachádza 24 tigrov. Tu vytvorili pre tieto vzácne zvieratá imitáciu ich prirodzeného prostredia spolu s rastlinami, vodou, ležiacimi drevenými pňami a vyvýšenými posedmi. Oáza je otvorená pre verejnosť počas víkendov, sviatkov a počas školských prázdnin v západoslovenskom kraji.

Nádvorie Európy

Nevšedný zážitok vás čaká v meste Komárno na Nádvorí Európy. Na tomto unikátnom mieste môžete vidieť vedľa seba prvky typickej architektúry krajín Európy. Môžete si tak ľahko porovnať, ako to vyzerá vo Walese, Vatikáne, Írsku, Taliansku, Transylvánii, na Islande či v Grónsku. Po tejto prehliadke si môžete oddýchnuť na lavičkách pri fontáne nazvanej Milénium. Za zmienku stoja aj sochy patrónov Európy napr. Márie Terézie, Mateja Korvína, Panny Márie a iných, ktoré dotvárajú atmosféru nádvoria.

Penzion Nevada ***

Czibóková 2, Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 315 694 005

penzionnevada@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,73/5
Celkom 83 hodnotení