Zobuďte sa ráno s výhľadom na Lomnický štít, zhlboka sa nadýchnite sviežeho vzduchu z Vysokých Tatier a vyrazte na túru. Po spánku v pohodlnej posteli v Apartmánoch Belveder budete plní energie a príjemne vás naladia aj bohaté raňajky. Večer si zas doprajte relax vo wellness s vírivkou a voňavou saunou, alebo si oddýchnite v pivnom kúpeli. Nezabudnuteľný pobyt v Tatranskej Lomnici už na vás čaká.

Lomnický štít Tip na výlet

Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky modernou lanovkou a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Garantujeme vám zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ubytovanie priamo pod Lomnickým štítom

Apartmány Belveder sú známe pre pohodlie a blízku dostupnosť k vrcholom hôr, ktoré turistom ponúkajú. Nechajte sa aj vy okúzliť ich zariadením v horskom štýle a ubytujte sa v priestranných apartmánoch. K dispozícii vám bude spálňa s pohodlným dvojlôžkom, obývacia izba s TV/SAT a rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka. Chýbať vám nebude ani vybavená kuchynka vrátane chladničky či mikrovlnky a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. Dvojice poteší novinka - dvojlôžkové izby so stolom, stoličkou a vlastnou kúpeľňou.

Na raňajky zbehnite do Reštaurácie Corner priamo v budove Apartmánov Belveder. Budú na vás čakať skvelé pokrmy, ktoré vám zabezpeční dostatok energie na deň plný výletov. Do tunajšej reštaurácie sa príďte najesť aj behom dňa - hostia sa sem radi vracajú po výborný hamburger či marinované rebierka. Poteší vás aj pozorný personál, ktorý vám s výberom rád pomôže.

Váš perfektný deň vo Vysokých Tatrách zavŕšte relaxom. Doprajte si ho v brezovom háji - v relaxačnej miestnosti ozdobenej i prevoňanej brezovým drevom. Vo wellness navštívte aj vírivku, saunu a nevynechajte ani pivný kúpeľ.

Spoznajte všetky zákutia Vysokých Tatier

V Tatranskej Lomnici nastúpte na kabinovú lanovku a vyvezte sa na vrchol Lomnického štítu. Naskytnú sa vám z neho dychberúce výhľady na široké okolie a nespočet možností turistiky. Vyviesť sa môžete tiež na Skalnaté pleso, alebo sa k nemu vyberte peši - túra to nebude náročná a je vhodná aj pre rodiny s deťmi či seniori. Stredne náročnú túru si môžete urobiť okolo dychberúcich Vodopádov Studeného potoka, ktoré uvidíte cestou k Zamkovského chate.

Apartmány Belveder

Tatranská Lomnica 14674, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 948 505 010

info@apartmanybelveder.sk

Check in
14:00 - 18:30
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Kolkáreň
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,5 km
Aquapark
16,7 km
Zjazdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Bobová dráha v Tatranskej Lomnici

V centre obľúbenej Tatranskej Lomnice si môžete dopriať adrenalínový zážitok, ktorý si rozhodne budete chcieť zopakovať. Horská dráha funguje tak, že vás obsluha v dolnej stanici zaistí bezpečnostnými pásmi a automatický systém vás vyvezie po vlečnej dráhe až na vrcholnú stanicu. Tam sa boby odopnú z lana vy sa veziete dole skvelých 482 m. Rýchlosť bobov pritom určujete sami tým, ako veľmi alebo málo budete brzdiť.

Múzeum Tatranského národného parku

Múzeum oboznamuje návštevníkov s charakterom tatranskej prírody, s jej ochranou aj s dejinami sprístupňovania Tatier. Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovenku (navštívi ho cca 30 000 návštevníkov ročne). Výstavná časť je rozdelená na prírodovednú, historickú, etnografickú a prírodo-ochranársku.

Expozícia tatranskej prírody

Na severovýchodnom okraji Tatranskej Lomnice nájdete rozsiahlu botanickú záhradu s rozlohou 3,2 ha. Expozícia obsahuje až 290 druhov tatranských rastlín v najrôznejšom stupni ochrany.