Zobuďte sa ráno s výhľadom na Lomnický štít, zhlboka sa nadýchnite sviežeho vzduchu z Vysokých Tatier a vyrazte na túru či nezabudnuteľnú lyžovačku. Po spánku v pohodlnej posteli v Apartmánoch Belveder budete plní energie a príjemne vás naladia aj bohaté raňajky. Večer si zas doprajte relax vo wellness s vírivkou a voňavou saunou, alebo si oddýchnite v pivnom kúpeli. Nezabudnuteľný pobyt v Tatranskej Lomnici už na vás čaká.

Ubytovanie priamo pod Lomnickým štítom

Apartmány Belveder sú známe pre pohodlie a blízku dostupnosť k vrcholom hôr, ktoré turistom ponúkajú. Nechajte sa aj vy okúzliť ich zariadením v horskom štýle a ubytujte sa v priestranných apartmánoch. K dispozícii vám bude spálňa s pohodlným dvojlôžkom, obývacia izba s TV/SAT a rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka. Chýbať vám nebude ani vybavená kuchynka vrátane chladničky či mikrovlnky a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. Dvojice poteší novinka - dvojlôžkové izby so stolom, stoličkou a vlastnou kúpeľňou.

Na raňajky zbehnite do Reštaurácie Corner priamo v budove Apartmánov Belveder. Bude na vás čakať bohatý bufet, ktorý vám zabezpeční dostatok energie na deň plný výletov. Do tunajšej reštaurácie sa príďte najesť aj behom dňa - hostia sa sem radi vracajú po výborný hamburger či marinované rebierka. Poteší vás aj pozorný personál, ktorý vám s výberom rád pomôže.

Vás perfektný deň vo Vysokých Tatrách zavŕšte relaxom. Doprajte si ho v brezovom háji - v relaxačnej miestnosti ozdobenej i prevoňanej brezovým drevom. Vo wellness navštívte aj vírivku, saunu a nevynechajte ani pivný kúpeľ.

Užite si lyžovačku s celou rodinou

V Tatranskej Lomnici nastúpte na kabinovú lanovku a vyvezte sa na vrchol Lomnického štítu. Naskytnú sa vám z neho dychberúce výhľady na široké okolie a nespočet možností turistiky. Vyviesť sa môžete tiež na Skalnaté pleso, alebo sa k nemu vyberte peši - túra to nebude náročná a je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Ak hľadáte lyžovačku vhodnú pre všetkých, zalyžujte si v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica. Nachádza sa tu najvyššie položená a zároveň najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla vo výške 2190 m n.m. Podobné zjazdovky patria odvážnym lyžiarom, ktorí sa neboja spustiť po červených a aj strmých čierno označených svahoch. Odmenou im budú nezabudnuteľné výhľady na majestátne Tatry. Stredisko ocenia aj rodiny s deťmi, kde si zalyžujú na menej náročných zjazdovkách.

Tipy na výlet

Ski Muzeum

Expozícia, ktorú musíte vidieť. Múzeum zimných športov v Tatranskej Lomnici ponúka na pozretie nádherné, unikátne kúsky, ktoré sa budú páčiť deťom aj dospelým. Dozviete sa viac o vzniku a vývoji tatranských zimných športov od začiatku tatranských osád, prevažne do roku 1945.

Lyžovanie, korčuľovanie, curling, horolezectvo, sánkovanie aj jazda na boboch, to všetko vás čaká v tomto múzeu. Každý tematický okruh je doplnený exponátmi a dobovými fotografiami, vďaka ktorým si urobíte dokonalý obrázok o tom, ako to kedysi dávno sa zimnými športy vlastne vyzeralo. Pozrite sa na 3,07 m dlhé lyže z roku 1885 alebo pretekárske boby, ktoré kedysi brázdili bobové dráhy v Tatranskej Lomnici.

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1 300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A keď vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dychberúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Bobová dráha v Tatranskej Lomnici

V centre obľúbenej Tatranskej Lomnice si môžete dopriať adrenalínový zážitok, ktorý si rozhodne budete chcieť zopakovať. Horská dráha funguje tak, že vás obsluha v dolnej stanici zaistí bezpečnostnými pásmi a automatický systém vás vyvezie po vlečnej dráhe až na vrcholnú stanicu. Tam sa boby odopnú z lana vy sa veziete dole skvelých 482 m. Rýchlosť bobov pritom určujete sami tým, ako veľmi alebo málo budete brzdiť.

Apartmány Belveder

Tatranská Lomnica 14674, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 948 505 010

info@apartmanybelveder.sk

Check in
14:00 - 18:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané