Zažite pohodovú dovolenku v Hoteli Flóra v Bešeňovej len 100 m od známeho termálneho aquaparku. Využite zľavu a ponorte sa do vyhrievaných vnútorných i vonkajších bazénov, užite si adrenalínovú zónu a wellness. V hoteli vás čaká polpenzia a tiež zľavová karta Gopass.

Dovolenka v kúpeľoch Bešeňová

Obec Bešeňová sa nachádza v Liptovskej kotline v obklopení vrcholkov Nízkych a Západných Tatier je ideálna k oddychu aj výletom. Hotel Flóra je tým najlepším východiskovým bodom pre spoznávanie okolia, stojí len 100 m od miestneho obľúbeného termálneho aquaparku.

Užite si pohodlie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných štúdiách či apartmánoch. Všetky ponúkané typy ubytovania disponujú vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hoteli vám spríjemní aj reštaurácia s domáckou atmosférou, v ktorej vám profesionálna obsluha ponúkne len tie najkvalitnejšie pokrmy. Či už prídete ráno, na obed či večer, vždy na vás čaká niečo dobrého.


Prezrite si Hotel Flóra Bešeňová zo všetkých uhlov pohľadu vo VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE.


Blízke zimné strediská aj krasové doliny

Ak ste fanúšikmi zimných športov, neváhajte navštíviť okolité lyžiarske strediská Park snow Donovaly (36 km), Ski & bike park, Ružomberok alebo stredisko Jasná Nízke Tatry (30 km).

Až sa nabažíte rýchlej jazdy na lyžiach alebo atrakcií a termálnej vody v aquaparku, vydajte sa do Kvačianskej a Prosieckej doliny. Obe sú národnou prírodnou rezerváciou. A okrem zimného ticha a krásnych výhľadov na zamrznuté vodopády sa môžete kochať vodnými mlynmi v hornej časti Kvačianskej doliny.

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízke Tatry, to je nádherné prostredie, v ktorom si každý lyžiar bude pripadať ako v rozprávke. Najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku ponúka lyžovanie na severnej aj južnej strane Chopku, a to od decembra až do konca apríla. Stredisko disponuje 49 km perfektne upravených zjazdoviek, z ktorých si vyberie každý - či už vyrážate na dovolenku so svojimi deťmi, alebo si chcete dopriať poriadnu adrenalínovú profi jazdu, Jasná vám svojou ponukou vyjde v ústrety.

Hotel Flóra Bešeňová **

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

+421 444 303 134

flora@besenovaflora.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,76/5
Celkom 59 hodnotení