Doprajte si parádnu rodinnú dovolenku v Penzióne Šilon v Ždiari. V cene sú raňajky formou bufetu, neobmedzený stolný tenis a veľa zliav - aquaparkov, wellness aj na splav po rieke Dunajec. Zlákajú vás tiež možnosti turistiky v okolí.

Chodník korunami stromov Bachledka Tip na výlet

Chodník korunami stromov Bachledka sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Pieninského národného parku. Bezbariérová trasa s dĺžkou viac ako 600 m vás prevedie nad unikátnou prírodou. Chodník je otvorený celý rok, vstupné pre dospelého stojí 8 €, priplatiť si môžete tiež služby sprievodcu.

Rodinná dovolenka v srdci Belianskych Tatier

Penzión Šilon nájdete v tatranskej obci Ždiar, ktorá leží medzi Spišskou Magurou a pohorím Belianske Tatry. Je obklopený lesmi a nádhernou prírodou, takže tu zažijete ideálnu rodinnú dovolenku.

Pre hostí sú tu k dispozícii útulne zariadené izby s nádherným výhľadom na vrcholky Belianskych Tatier. Penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, i v izbách pre 4 až 5 osôb. Súčasťou izieb je TV, rýchlovarná kanvica a sociálne zariadenie.

Tradičná slovenská kuchyňa a wellness

Penzión ma vlastnú reštauráciu, v ktorej si pochutnáte na domácej slovenskej kuchyni. Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť, kde si vo voľnom čase môžete zahrať stolný tenis.

Penzion Šilon

Ždiar 302, Ždiar
Slovenská republika

+421 524 498 295

privat.silon@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc (malé plemená)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
32 km
Zjazdovka
2,8 km