Sport hotel Dolní Morava *** na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov neposkytuje len možnosť turistiky. Neobmedzene si budete užívať v bazéne a vírivke, navyše vás čaká zľava na masáže a vstup do cvičebnej sály. Polpenzia je zaistená v cene.

O ubytovaní

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebnej horskej oblasti Králického Sněžníku na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov v obci Dolní Morava. Obľúbená Stezka v oblacích je odtiaľ len 3 km, rovnako aj Mamutíkův vodný park, Lanový park a Bobová dráha.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo svetlých a útulných izbách typu Standard s televíziou, internetom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú najrôznejšie regionálne pokrmy a tiež raňajky formou bufetu aj večera formou dvouchodového menu. Reštaurácia používa vo veľkej miere lokálne suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastnej záhradky. V lete je k dispozícii aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Maximálnu relaxáciu si užijete v hotelovom wellness centre. V bazéne s rozmermi 9x4 metre si pohodlne zaplávate a uvoľníte sa vo vírivke až pre osem osôb. Ďalej je k dispozícii fínska sauna a ponuka masáží na objednanie. Hotelový masér má mnohoročnú prax a poskytne vám klasické či športové masáž.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu vyšantiť na vonkajšom detskom ihrisku. Vo vybraných termínoch ako sú letné prázdniny, Vianoce a Veľká noc prebieha v hoteli tiež animačný program plný hier, aktivít a súťaží.

Niečo naviac

Aby hotel nenesol svoj názov len tak, ponúka tiež veľa možností športového vyžitia. Zacvičiť si môžete vo fitness i v cvičebnej sále, kde nechýba Kettlebell, Gymball, medicimbaly, činky a ďalšie vybavenie. K dispozícii je tiež ping-pong, v lete pétanque, badminton a beach volejbal. Zapožičať si môžete bicykle.

Sport Hotel Dolní Morava ***

Dolní Morava 53 , Králíky
Česká republika

+420 602 785 999

recepce@sporthoteldm.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Dolní Morava Tip na výlet

Na úpätí Kralického Sněžníku sa medzi Orlickými horami a Jeseníkmi rozkladá Dolní Morava. Dominantou tunajšieho kraja je práve Králický Sněžník (1424 m n.m.), pod ktorého vrcholom pramení rieka Morava. Tá rozdeľuje obec na českú a moravskú časť. Oblasť je celoročne atraktívnym turistickým cieľom aj vďaka atrakciám v Resorte Dolní Morava.

Čo láka na návštevu?

  • Stezka v oblacích
  • Horská a bobová dráha
  • Detské zábavné parky
  • Adrenalin park

Samozrejmosťou je horská turistika, cykloturistika, požičovňa kolobežiek, sedačková lanovka a náučný chodník pre deti. Zaujímavý zážitok ponúka jazda parným vlakom. V zimnom období je Dolní Morava atraktívnym a vyhľadávaným lyžiarskym strediskom.

Viac informácií
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Králický Sněžník
Zážitky pre deti - Dolní Morava