Pobyt v čarovnej prírode Vysočiny v Hoteli Renospond s chutnou polpenziou a balíčkom wellness procedúr ako je medový zábal celého tela alebo medová maska tváre. Tešte sa tiež na 20% zľavu na vírivku a popoludňajšiu kávu so zákuskom.

Hotel obklopený čistou prírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex Renospond sa nachádza na úpätí Českomoravskej vrchoviny, ktorá je jednou z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Táto lokalita je bohatá na kultúrne pamiatky a prírodné krásy ako sú pieskovcové útvary Toulovcovej maštale.

Ubytovaní budete priamo v Hoteli Renospond. Na každej izbe je možnosť prístelky a WiFi. Za príplatok môžete mať na izbe aj TV. Niektoré izby disponujú vlastným sociálnym zariadením.


Baby friendly hotel

Hotel je ideálny na dovolenku s deťmi, a to aj tými najmenšími. Nielen, že okolie poskytuje veľa možností prechádzok, ktoré zvládnu aj deti, ale aj hotel je na pobyt rodín s deťmi pripravený. K dispozícii je tu detská postieľka, detská stolička, mikrovlnná rúra, chladnička, detské ihrisko a dobrodružný detský kútik.


 

Dokonalý relax počas procedúr

Na spríjemnenie vášho pobytu je vám za príplatok k dispozícii novootvorené wellness centrum, ktoré ponúka privátny whirlpool, privátnu saunu, pestrú ponuku masáží, perličkové aroma kúpele, kozmetické ošetrenia pleti aj celého tela a solárium.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepce@renospond.cz, +(420) 469 321 282). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 23.12.2019 - 2.1.2020.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dve deti do 11,9 rokov zdarma na prístelke bez stravy. Dokúpenie raňajok 55 Kč (cca 2 €)/dieťa/noc, večere 85 Kč (cca 3 €)/dieťa/noc (polovičná porcia).

 • Ďalšie deti do 11,9 rokov 260 Kč (cca 10 €)/noc vrátane raňajok, doplatok za večeru 85 Kč (cca 3 €)/dieťa/noc (polovičná porcia).

 • Detská postieľka 100 Kč (cca 4 €)/pobyt.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 6 Kč/osoba/noc.

 • Možnosť priplatiť si TV na izbe 30 Kč (cca 1,2 €)/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Storno termínu alebo zmena rezervácie je možná najneskôr 5 dní pred nástupom na pobyt.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jiří ?.)

Dobrý pobyt v hotelu uprostřed přírody se vším, co jsme si objednali, hlavně si ceníme projížděk na kolech.

Vynikajúce (miloslava K.)

S ubytováním a stravou jsme byli velmi spokojeni. Personál se choval k naší spokojenosti. Pobyt zahrnoval vše co bylo v nabídce. Dokonce i masáž, která byla v ceně, předčila naše očekávání. Velké +++++

Vynikajúce (Ludek .)

Pobytu nebylo co vytknout, vstřícný personál, chutné jídlo, čisto a útulno. Rádi využijeme znovu

Tipy na výlet

Nové Mesto na Morave

Nové Mesto na Morave

Novomestsko mnohí považujú za najkrajší kút Vysočiny. Je to kraj malebných kopcov, hlbokých lesov a skál. Je tiež úzko späté s lyžovaním.

Samotné mesto sa pýši zámkom, starou radnicou, troma kostolmi, Horáckým múzeom, kde nájdete expozície so zameraním na ľudovú kultúru, sklárstvo, železiarstvo a dejiny mesta. Pozrite si tiež diela tunajších rodákov, sochárov Jána Štursa a Vincenta Makovského.

Zámok Žďár nad Sázavou

Zámok Žďár nad Sázavou

Jedinečný komplex bývalého kláštora s blízkym okolím predstavuje úplne unikátny krajinný a urbanistický barokový celok, ktorého ťažisko tvoria zvlášť kláštorný kostol a pútnický areál s kaplnkou sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore. Nájdete tu napríklad Múzeum novej generácie s unikátnou zážitkovou expozíciou, ktorú prejdete s audiosprievodcom. Začína sa expozíciou Cisterciácky rád nachádzajúci sa v prízemí a ďalej vystúpite po unikátnom špirálovitom schodisku do sveta baroka.

Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou aj jeho okolie je posiate množstvom zaujímavostí, ktoré stoja za pozretie. Nechajte sa okúzliť mystikou unikátnej stavby kostola na Zelenej hore. V meste si môžete užiť reštaurácie, kaviarne alebo relaxačné centrum s bazénom a wellness. Na aktívnu dovolenku môžete využiť mnoho cyklistických trás v okolí. Očarení budete tiež malebným okolím obce Hamry nad Sázavou. Nachádza sa tam kamenný most a pozoruhodná Rozštípená skala, kde sa ukrýva obrovská kamenná hlava mamuta, ktorá patrí k zaujímavej sérii sôch od umelca Michala Olšiaka rozmiestnených v okolí. Pár kilometrov ďalej, na vrchu Rosička nájdete aj rozhľadňu, ktorá vám ponúkne nádherný výhľad do okolia.