Vydajte sa do rozprávkovej krajiny Šumavy, oddýchnite si v Hoteli Zadov *** a užite si nielen relaxáciu, ale aj aktívny odpočinok. Okolie priamo zvádza k turistike, prechádzke na bicykli či k výletu za kultúrou, v zime potom k lyžovaniu v jednom z okolitých skiareálov.

Ubytovanie na šumavskom svahu s krásnou vyhliadkou

Hostia hotela Zadov *** sa môžu každý deň kochať krásnou vyhliadkou na prírodu Šumavy. Hotel v obci Stachy sa totiž nachádza v nadmorskej výške 1050 m a jeho návštevníci tak môžu zažiť jedinečný pohľad.    Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré disponujú vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež televízor. Hotel je nefajčiarsky.

Oddýchnuť si môžete v hotelovej reštaurácii či bare. Príjemné spestrenie dňa vám potom za slnečného počasia prinesie posedenie na vonkajšej terase.

V hoteli môžete využiť aj sauny, vírivku, telocvične či tanečnú sálu. Tí najmenší návštevníci ocenia detský kútik, dospelí si môžu zahrať napríklad biliard alebo stolný tenis .

Wellness zážitok

Ak si vyberiete jeden z variantov s wellness procedúrami , môžete sa tešiť na skvelý relaxačný program.

Masáže na výber:

  • Rovný chrbát - Regeneračná bylinná kúra pre chrbticu so zábalom.
  • Osvieženie pre vaše nohy proti bolesti a ako prevencia kŕčových žíl - Aplikácia cielene zloženého bylinného oleja so zábalom.
  • Wellness káva-vanilka - Kávový peeling chrbta s detoxikačným účinkom a následné ošetrenie vanilkovým olejom.
  • Wellness kokos-mandarinka - Kokosový peeling a následné regeneračné a osviežujúce ošetrenie luxusným mandarinkovým olejom.
  • Masáž chrbta lávovými kameňmi - Uvoľnenie svalov a cielené prehriatie vášho tela.
  • Relaxačná uvoľňujúca masáž hlavy - Uvoľnenie psychických blokov nahromadených počas dňa a relax vášho tela.

Tipy na výlet

Lyžiarsky areál Zadov - Churáňov

Lyžiarsky areál sa skladá z celkom 7 zjazdoviek, na ktorých nájdete klasické vleky, sedačkovú lanovku aj detský koberec. Je vhodný ako pre začínajúcich, tak pre pokročilých lyžiarov aj rodiny s deťmi. Trate sú tu upravované dvakrát denne a užiť si môžete aj večerné lyžovanie.

Lyžiarsky areál Samoty

Lyžiarsky areál Samoty ponúka zjazdovky vhodné ako pre začínajúcich lyžiarov, tak pre pokročilých. Naprieč areálom sa tiahne 1 kilometer dlhý kotvový vlek, ďalej je tu poma dlhá 300 metrov, lanový vlek a pohyblivý koberec. Pre začiatočníkov ponúkajú lyžiarsku školu a pre skúsenejších organizujú večerné lyžovanie. Nechýba tu ani svah upravený pre snowboard.

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk, ktorý bol vybudovaný za vlády Karola IV. na ochranu tzv. Zlatého chodníka, je zároveň najvyššie položeným kráľovským hradom v Čechách. Na návštevníkov tu od apríla do októbra čaká niekoľko prehliadkových okruhov zameraných na život na hrade, stavbu hradu aj detské súťaže.

Hotel Zadov ***

Zadov č.p. 350 , Stachy
Česká republika

+420 388 428 187

recepce@zadovhotel.cz

Check in
14:00 - 19:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,49/5
Celkom 257 hodnotení