Užite si wellness pobyt v Hoteli Jana **** a rozmaznávajte svoje telo aj dušu v saunách, vírivke alebo vo vodnej jaskyni. Vstup do wellness je neobmedzený! Tešte sa aj na skvelú a bohatú polpenziu formou bufetu. Večer si zadarmo zahráte bowling, šípky alebo biliard.

Skvostný pobyt s neobmedzeným wellness

Hotel Jana **** nájdete v náruči zelene na okraji mesta Přerov, pri areáli tenisového klubu. Ponúka príjemné ubytovanie v 93 zrekonštruovaných izbách. K dispozícii sú izby Comfort s pohodlným manželským lôžkom (možno aj s dvomi oddelenými lôžkami), LCD SAT televízorom, telefónom, trezorom, WiFi internetom a vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchovacím kútom, fénom a kvalitnou kozmetikou. Väčšina izieb má tiež minibar, niektoré majú kávovar so setom kapsúl zadarmo.

Za príplatok je možnosť ubytovania aj v priestornejší izbe Lux. Vo všetkých týchto izbách nájdete minibar, kávovar, zatemňovacia závesy a tiež rozkladacie prístelkou. Dva z týchto izieb majú tiež klimatizáciu. Ďalej sú tu izby Junior Suite, ktoré sú ešte väčšie, vždy majú klimatizáciu a inak sú totožne vybavené ako izby Lux. Vôbec najpriestornejší sú izby Premium Suite, ktoré disponujú vlastnou obývacou časťou s rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka až pre dve deti.

Hotelová reštaurácia ponúka domácu aj medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na kvalitu používaných surovín. Starostlivý výber kvalitných vín z Moravy aj zo sveta vhodne dopĺňa gastronomický zážitok.

Príjemný relax vo wellness

Oddýchnite si v obľúbenom wellness centre, kam máte neobmedzený vstup. Využiť môžete soľnú a aroma paru, fínsku a sennú bio saunu, aroma bio saunu, ľadovú studňu, Kneippove kúpele, whirlpool, tropické sprchy, vodné jaskyne či slnečnú lúku. Od júla bude navyše v prevádzke aj novo vybudovaný vonkajší bazén.

Tipy na výlet

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.

Hotel Jana ****

Koliby 2, Přerov
Česká republika

+420 581 833 111

hotel@hotel-jana.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolen
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,58/5
Celkom 85 hodnotení