Juhomoravský Hotel Happy Star **** sľubuje, že urobí šťastné hviezdy aj zo svojich klientov. Príďte sa o tom do Hnanic pri Znojme presvedčiť. Čakajú vás bohaté bufetové raňajky a neobmedzený vstup do wellness. Pri romantickej varianty pobytu si užijete večeru pri sviečkach s vínom aj privátnu saunu a nočné kúpanie, wellness pobyt vás poteší dokonca dvomi večerami, rôznymi masážami a infrasaunou.

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií

Izba Superior aj bunker

Ubytovanie v Národnom parku Podyjí je veľmi pestré. V hnanickom Hoteli Happy Star **** je pre vás pripravená luxusná klimatizovaná izba Superior s vlastnou kúpeľňou a toaletou, satelitnou TV, WiFi a veľkým minibarom. Ponúkajú ale prenocovanie aj v zrekonštruovaných priestoroch bunkru z 2. svetovej vojny, ktorý sa v areáli hotela tiež nachádza.

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte priamo v útulnej hotelovej reštaurácii a poteší vás aj bar, ktorého služby určite oceníte po večeri. Ochutnať by ste mali výborné vína zo Znojemska.

Neobmedzené wellness do neskorých nočných hodín

Okrem turistických výletov po NP Podyjí alebo krásnom Znojme si poriadne užite neobmedzenýo vstupu do hotelového wellness s bazénom, vírivkou, parnou kabínou a fitnes. Súčasťou romantického pobytu je dokonca privátne saunovanie a nočné kúpanie v bazéne a vírivke s fľašou vychladeného sektu. Veľkým plusom wellness balíčka je masáž chrbta a šije, hydromasážna vaňa a infrasauna.

Aktivít na rozdávanie pre dospelých i deti

V areáli Happy Star **** môžete využiť tiež tenisový kurt, ruské kolky, bowling, požičovňu bicyklov a elektrobicyklov vrátane úschovne, biliard, stolný futbal a šípky alebo stolný tenis. Na želanie vám vždy ochotný a ústretový personál hotela pomôže zabezpečiť aj prechádzku na koňoch pozdĺž krásnej rieky Dyje. A pre deti je v hoteli pripravený vnútorný detský kútik, vonku sa potom môžu vyblázniť na trampolíne, hojdačkách, lanovke a pieskovisku.

Hotel Happy Star ****

Znojemská 111,, Hnanice
Česká republika

+420 515 210 360

recepce@hotelhappystar.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený po dohovore s hotelom za poplatok 350 Kč/ noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,7 km