Juhomoravský Hotel Happy Star **** sľubuje, že urobí šťastné hviezdy aj zo svojich klientov. Príďte sa o tom do Hnanic pri Znojme presvedčiť. Čakajú vás bohaté bufetové raňajky a neobmedzený vstup do wellness. Pri romantickej varianty pobytu si užijete večeru pri sviečkach s vínom aj privátnu saunu a nočné kúpanie, wellness pobyt vás poteší dokonca dvomi večerami, rôznymi masážami a infrasaunou.

Rotunda sv. Kataríny Tip na výlet

Románska rotunda, postavená okolo polovice 11. storočia, je pozostatkom přemyslovského kniežacieho hradu v Znojme. Pri ceste južnou Moravou rozhodne nevynechajte túto národnú kultúrnu pamiatku, ktorá vás zaujme nielen z architektonického a historického hľadiska, ale jej vnútorná výzdoba poteší všetkých milovníkov výtvarného umenia.

Izba Superior aj bunker

Ubytovanie v Národnom parku Podyjí je veľmi pestré. V hnanickom Hoteli Happy Star **** je pre vás pripravená luxusná klimatizovaná izba Superior s vlastnou kúpeľňou a toaletou, satelitnou TV, WiFi a veľkým minibarom. Ponúkajú ale prenocovanie aj v zrekonštruovaných priestoroch bunkru z 2. svetovej vojny, ktorý sa v areáli hotela tiež nachádza.

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte priamo v útulnej hotelovej reštaurácii a poteší vás aj bar, ktorého služby určite oceníte po večeri. Ochutnať by ste mali výborné vína zo Znojemska.

Neobmedzené wellness do neskorých nočných hodín

Okrem turistických výletov po NP Podyjí alebo krásnom Znojme si poriadne užite neobmedzenýo vstupu do hotelového wellness s bazénom, vírivkou, parnou kabínou a fitnes. Súčasťou romantického pobytu je dokonca privátne saunovanie a nočné kúpanie v bazéne a vírivke s fľašou vychladeného sektu. Veľkým plusom wellness balíčka je masáž chrbta a šije, hydromasážna vaňa a infrasauna.

Aktivít na rozdávanie pre dospelých i deti

V areáli Happy Star **** môžete využiť tiež tenisový kurt, ruské kolky, bowling, požičovňu bicyklov a elektrobicyklov vrátane úschovne, biliard, stolný futbal a šípky alebo stolný tenis. Na želanie vám vždy ochotný a ústretový personál hotela pomôže zabezpečiť aj prechádzku na koňoch pozdĺž krásnej rieky Dyje. A pre deti je v hoteli pripravený vnútorný detský kútik, vonku sa potom môžu vyblázniť na trampolíne, hojdačkách, lanovke a pieskovisku.

Hotel Happy Star ****

Znojemská 111,, Hnanice
Česká republika

+420 515 210 360

recepce@hotelhappystar.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený po dohovore s hotelom za poplatok 350 Kč/ noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Kostol sv. Mikuláša

Znojmo je krásne historické mesto, jednou z tunajších pamiatok je kostol sv. Mikuláša z 11. storočia. Po poškodení v 14. storočí bol kostol zrekonštruovaný, na druhej výstavbe sa podieľala aj slávna rodina Parlérov, zodpovedná za mnoho pamiatok na našom území. Z vnútornej výzdoby vyniká najmä baroková kazateľnica v podobe zemegule. Ak sa teda zaujímate aj o históriu či architektúru, nemali by ste si tento kostol nechať ujsť.

Národní park Podyjí

Najmenší národný park Českej republiky sa tiahne medzi Vranovom nad Dyjí a Znojmom, ide o jedno z posledných zachovalých riečnych údolí v strednej Európe. Navštívte Býčiu skalu, Červený rybníček, Hamerské vrásy alebo Hradišťské terasy - zvyšky kamenných terás nad vzdutím Znojemskej priehrady. Príroda v Podyjí je nezabudnuteľným divadlom v akomkoľvek ročnom období, národným parkom sa môžete prechádzať alebo napríklad preháňať na bicykli.

Juhomoravské múzeum v Znojme

Inštitúcia vznikla v roku 1878 ako mestské múzeum, o pol storočia neskôr rozšírilo činnosť na celý región. Po druhej svetovej vojne získalo postupne charakter odborného ústavu, čím sa dnes jedná o jedno z najzaujímavejších a výpovedných múzeí na našom území. Prezrite si jednu z mnohých miestnych expozícií a vráťte sa zo svojej dovolenky obohatení nielen o zážitky, ale aj o nové vedomosti.