Užite si pobyt na Šumave v atraktívnej lokalite neďaleko Zadova a ubytujte sa v nových Wellness Apartmánoch Andrea. V cene sú raňajky, popoludňajšia siesta s kávou a koláčom, fľaša sektu a podľa variantu balíčka tiež privátne wellness (vírivka, sauna) či rad relaxačných procedúr. Neďaleko je navyše niekoľko skiareálov.

Moderné apartmány uprostred šumavskej prírody

Vydajte sa na Šumavu do obľúbenej lokality neďaleko Zadova a užite si ubytovanie vo Wellness Apartmánoch Andrea, ktoré nájdete v tichom a pokojnom prostredí a v obklopení lesov.

K dispozícii je celkom 5 apartmánov a každý je vybavený v inom štýle a farbách. Ubytujte sa v apartmáne VINTAGE, PROVENSAL, DELUXE či v mezonetovom apartmáne ideálnom pre rodiny s deťmi či partiu priateľov. K nim patrí Mezonet DELUXE a Mezonet z PALIET. Každý apartmán má pohodlnú manželskú posteľ, obývaciu izbu s kuchynským kútom (varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, riad, ...), WiFi pripojenie, SAT TV a tiež kúpeľňu so sprchou.

Raňajky i vyžitie pre deti

Tešte sa na bohaté raňajky. Tie sa podávajú v jedálni, ktorá zároveň slúži ako spoločenská miestnosť. K pobytu je možné dokúpiť tiež večeru.

Miesto je ideálne pre rodiny s deťmi - pre tie je tu pripravený detský kútik, ale aj veľké ihrisko s trampolínou, preliezačkami, šmýkačkou a pieskoviskom.

Tipy na výlet

Lyžiarsky areál Zadov - Churáňov

Lyžiarsky areál sa skladá z celkom 7 zjazdoviek, na ktorých nájdete klasické vleky, sedačkovú lanovku aj detský koberec. Je vhodný ako pre začínajúcich, tak pre pokročilých lyžiarov aj rodiny s deťmi. Trate sú tu upravované dvakrát denne a užiť si môžete aj večerné lyžovanie.

Rozhľadňa na skokanskom mostíku

Užite si absolútne netradičný spôsob vyhliadky. A to rovno z vrchu bývalého skokanského mostíka. Nájazdová rampa sa tu týči do výšky 32 metrov nad zemou a z nadmorskej výšky 1 109 m n. m. vám poskytne úchvatný výhľad do okolia. Samotný skokanský mostík bol postavený už v roku 1978 a posledné preteky sa tu konali v roku 1996. Rozhľadňa bola po generálnej oprave znovu otvorená v roku 2015. Na jej stene nájdete tiež horolezeckú stenu.

Lanové centrum

Hľadáte zábavu pre celú rodinu? Potom sa zastavte v lanovom centre Zadov s celoročnou prevádzkou. Čakajú vás tu lanové trasy až v 12 metrovej výške, ale aj prekážky uspôsobené pre deti od 6 rokov. Stačí len prekonať svoj strach a pustiť sa za dobrodružstvom.

Wellness Apartmány Andrea

Masákova Lhota 53 , Stachy
Česká republika

+420 775 150 229

apartmany-andrea@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané