Užite si pobyt na Šumave v atraktívnej lokalite neďaleko Zadova a ubytujte sa v nových Wellness Apartmánoch Andrea. V cene sú raňajky, popoludňajšia siesta s kávou a koláčom, fľaša sektu a podľa variantu balíčka tiež privátne wellness (vírivka, sauna) či rad relaxačných procedúr. Neďaleko je navyše niekoľko turistických trás.

Šumava Tip na výlet

Šumava je to pravé miesto pre milovníkov aktívneho odpočinku a prírody. Čakajú tu na vás desiatky náučných chodníkov a stovky kilometrov cyklotrás. Na českej strane Šumavy nájdete päť z ôsmich ľadovcových jazier, ktoré vznikli pri procese topenia ľadovcov. Oblasť je domovom mnohých vzácnych živočíchov. Turistom sú k dispozícii návštevnícke centrá, kde môžete pozorovať vlky alebo napríklad rysy a jelene. Nezabudnuteľné zážitky nazbierate tiež pri návšteve niektorej z rozhľadní, hradov alebo technických pamiatok.

Čo nevynechať pri návšteve Šumavy?

  • Boubínsky prales
  • Černé a Čertovo jazero
  • Hrad Kašperk

Za návštevu určite stojí aj najvyšší Šumavský vodopád Bílá strž, Schwarzenberský plavebný kanál, rozhľadňa Boubín a Prameň Vltavy.

Vedľa krásnej šumavskej prírody sa môžete tešiť aj na malebné horské mestečká. Za poznaním sa vydajte do Múzea Šumavy.

Viac informácií

Moderné apartmány uprostred šumavskej prírody

Vydajte sa na Šumavu do obľúbenej lokality neďaleko Zadova a užite si ubytovanie vo Wellness Apartmánoch Andrea, ktoré nájdete v tichom a pokojnom prostredí a v obklopení lesov.

K dispozícii je celkom 5 apartmánov a každý je vybavený v inom štýle a farbách. Ubytujte sa v apartmáne VINTAGE, PROVENSAL, DELUXE či v mezonetovom apartmáne ideálnom pre rodiny s deťmi či partiu priateľov. K nim patrí Mezonet DELUXE a Mezonet z PALIET. Každý apartmán má pohodlnú manželskú posteľ, obývaciu izbu s kuchynským kútom (varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, riad, ...), WiFi pripojenie, SAT TV a tiež kúpeľňu so sprchou.

Raňajky i vyžitie pre deti

Tešte sa na bohaté raňajky. Tie sa podávajú v jedálni, ktorá zároveň slúži ako spoločenská miestnosť. K pobytu je možné dokúpiť tiež večeru.

Miesto je ideálne pre rodiny s deťmi - pre tie je tu pripravený detský kútik, ale aj veľké ihrisko s trampolínou, preliezačkami, šmýkačkou a pieskoviskom.

Wellness Apartmány Andrea

Masákova Lhota 53 , Stachy
Česká republika

+420 775 150 229

apartmany-andrea@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
7,3 km