Z Dolní Moravy si okrem fotiek a zážitkov zo Chodníku v oblakoch či bobovej dráhy budete možno odvážať aj autogram alpského lyžiara a teraz trénera Ester Ledeckej. Ondřej Bank je totiž spoluvlastníkom Penziónu Na Rozcestí, kde budete ubytovaní. Sám ho aj navštevuje, a tak slávneho lyžiarov možno stretnete pri raňajkách alebo večeri. Deti zase nadchne Mamutíkův vodný park a detské ihrisko.

O ubytovaní

Z Penziónu Na Rozcestí do Ski areálu Dolní Morava môžete v zime zamieriť rovno v lyžiarkach. Areál U Slona je hneď vedľa ubytovania a celoročne si tu užijete aj adrenalínovú 1,6 km dlhú jazdu na bobovej dráhe.

Kde budete spať?

K dispozícii vám v penzióne, ktorý spoluvlastní alpský lyžiar Ondřej Bank, bude k dispozícii jeden zo 16 izieb s 2 až 4 lôžkami, niektoré aj s možnosťou ďalšej prístelky. Všetky izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, internetové pripojenie je možné cez kábel.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii s dreveným nábytkom a krbom si vychutnáte raňajky vo forme bufetu aj skvelé večere. Otvorené tu bude len do 19 hodín, ale nebuďte smutní, v najbližšom okolí je veľa ďalších krásnych štýlových krčmičiek a reštaurácií.

Dolní Morava Tip na výlet

Na úpätí Kralického Sněžníku sa medzi Orlickými horami a Jeseníkmi rozkladá Dolní Morava. Dominantou tunajšieho kraja je práve Králický Sněžník (1424 m n.m.), pod ktorého vrcholom pramení rieka Morava. Tá rozdeľuje obec na českú a moravskú časť. Oblasť je celoročne atraktívnym turistickým cieľom aj vďaka atrakciám v Resorte Dolní Morava.

Čo láka na návštevu?

  • Stezka v oblacích
  • Horská a bobová dráha
  • Detské zábavné parky
  • Adrenalin park

Samozrejmosťou je horská turistika, cykloturistika, požičovňa kolobežiek, sedačková lanovka a náučný chodník pre deti. Zaujímavý zážitok ponúka jazda parným vlakom. V zimnom období je Dolní Morava atraktívnym a vyhľadávaným lyžiarskym strediskom.

Viac informácií

Penzion Na Rozcestí

Dolní Morava 106, Králíky
Česká republika

+420 724 877 961

penzionnarozcesti@centrum.cz

Check In
14:00 - 17:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
60 m
Zjazdovka
0,2 km