Oddýchnite si od každodenného ruchu uprostred malebnej prírody Bielych Karpát. V Hoteli Filipov *** pri dedine Javorník vás čaká pohoda, pokoj i oddych v saune, vírivke a bazéna. Užijete si aj vstup do posilňovne a chutnú polpenziu.

Dovolenka uprostred romantickej prírody Bielych Karpát

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopený lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s kozubom, kam sa môžete uchýliť k odpočinku.

Oddych vo wellness centre

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup po celú dobu pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať uľaviť napríklad svojmu chrbátu a zrelaxovať po náročných dňoch.

Hotel Filipov ***

Filipovo údolí 44, Javorník
Česká republika

+420 518 382 126

info@hotel-filipov.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč /noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnost