Oddýchnite si od každodenného ruchu uprostred malebnej prírody Bielych Karpát. V Hoteli Filipov *** pri dedine Javorník vás čaká pohoda, pokoj i oddych v saune, vírivke a bazéna. Užijete si aj vstup do posilňovne a chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Biele Karpaty obklopenej lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku. V zimnom období oceníte 500 m vzdialený Ski Filipov, po celý rok potom blízkosť rodinného pivovaru Janáček (28 km) v Uherskom Brode, Kuželovského mlyna (7,3 km) a z historických pamiatok potom Zámok Veselí nad Moravou (20 km) či Hrad Buchlov (43 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s WC a vaňou alebo sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s krbom, kam sa môžete uchýliť za odpočinkom.

Kde budete relaxovať?

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup počas celého pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať masírovať svoj chrbát a zrelaxovať sa po náročných dňoch.

Niečo naviac

Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel Filipov ***

Hotel Filipov ***

Filipovo údolí 44 , Javorník
Česká republika

+420 518 382 126

info@hotel-filipov.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
1,4 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Bielych Karpatoch

Lyžovanie v Bielych KarpatochTip na výlet

Rozlohou i výškou menšie pohorie Biele Karpaty nájdete hneď na česko-slovenskej hranici vedľa ďalších známych českých pohorí Javorníky a Beskydy. Môžete si preto vybrať, či chcete lyžovať na českej, či na slovenskej strane. Lyžiarskych areálov sa tu síce nachádza menej, to však neznamená, že by tunajšie lyžiarske strediská nemali byť kvalitné. Naopak!

Aké lyžiarske areály tu nájdete?

  • Lyžiarsky areál Mikulčin vrch, týčiaci sa do výšky 780 m.n.m, sa so svojimi 2 zjazdovkami a 3 vlekmi radí medzi jedny z najobľúbenejších oblastí zjazdového aj bežeckého lyžovania, školských lyžiarskych výcvikov, zimnej turistiky a rekreácie všeobecne.
  • Menší lyžiarsky areál Dubečky v obci Štítná nad Vláří - Popov zase ponúkne lyžiarom dva moderné vleky v blízkosti stredu obce, z toho hlavný s dĺžkou 650 m a druhý 300 m pre deti a začínajúcich lyžiarov.
  • Do Skiareálu Pechancovy lůky sa vydajte napríklad aj za večerným lyžovaním, čaká tu na vás jedna kvalitná, 400-metrová zjazdovka.
  • Za výučbou lyžovania a snowboardingu sa v Bielych Karpatoch vydajte do SKI Pozděchov. Tri modré zjazdovky s rôznymi dĺžkami potešia každého začínajúceho a mierne pokročilého lyžiara alebo rodinku s deťmi.
Viac informácií
Skipark Filipov
Skipark Filipov
Slovácko
Slovácko
Galéria ZZ
Galéria ZZ