Zbožňujete odpočinok, prírodu a víno? Tak zavítajte na dovolenku do srdca CHKO Pálava do parádneho Wellness Hotela Iris *** a užite si skvelé raňajky a večere, relaxáciu vo vírivke, wellness procedúry a zľavy na ďalšie wellness služby aj vstupné do aquaparku. Vydajte sa po jednom z vinárskych chodníkov alebo vyrazte za vodnou zábavou do aquaparku Pasohlávky.

Južná Morava Tip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií

Parádny hotel v srdci CHKO Pálava

Wellness Hotel Iris *** leží vo vinárskej obci Pavlov uprostred CHKO Pálava a len 1 km od vodnej nádrže Nové Mlýny. Kúsok je tiež Mikulov a po 20 minútach jazdy sa dostanete k Lednicko-valtickému areálu. Zastávka autobusu je len 300 metrov od hotela.

Bývať budete v jednej z moderne zariadených izieb s televízorom, telefónom, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Niektoré izby majú tiež možnosť prístelky.

Bohatý výber vín a leňošenie vo wellness

Po potulkách Pálavou iste vyhladnete, preto príde vhod hotelová reštaurácia s pestrým výberom kulinárskych špecialít. Samozrejmosťou je široká ponuka výborných vín od miestnych vinárov. Poradiť sa môžete so sommeliérom.

Tešte sa aj na relaxáciu priamo v hotelovom wellness centre. Po prechádzke cez Pavlovské vrchy k Děvínu alebo až zrúcanine Sirotčího hrádku sa príjemne uvoľníte a premasírujete vo vírivke. Využiť môžete aj zľavy na ďalšie wellness služby v hoteli. Doprajte si bylinný parný kúpeľ, masáž alebo zábal.

Wellness Hotel Iris ***

Lužní 215, Pavlov
Česká republika

+420 519 515 310

hotel.iris@vasstav.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
13,2 km