Užite si pobyt medzi Pálavou a Brnom hneď pri Aqualande Moravia! Okrem nádherných výhľadov na CHKO Pálava si tu budete môcť vychutnať polpenziu, výlety do okolia na zapožičanom elektrobicykli aj hotelové wellness.

O ubytovaní

Hotel Termal Mušov *** je parádnym ubytovaním na brehu Novomlýnských nádrží, s krásnymi výhľadmi na Pálavu a len 40 minút autom od Brna. Oveľa viac vás ale rozhodne poteší bezprostredná blízkosť (300 m) Aqualandu Moravia, kde si dospelí odpočinú a zaplávajú, a deti sa vybláznia. Na Pálavu, do raja pre cykloturistov, milovníkov vína a romantiky, to je odtiaľto 20 km - je na vás, či sa sem vydáte na bicykli, či autom, oboje bude krásne. Nevynechajte tu hrad Děvičky ani Archeopark Pavlov.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách Komfort, ktoré si rozhodne svoj názov zaslúžia. Okrem pohodlnej manželskej postele tu na vás čaká tiež televízia, LAN pripojenie, WiFi pripojenie, chladnička, telefón a trezor. Súčasťou je aj samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a sušičom na vlasy. Poteší vás tiež krásna terasa so stolíkom a stoličkou, kde môžete relaxovať s výhľadom na okolie. V izbách je navyše možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Užite si modernú reštauráciu s výbornými medzinárodnými pokrmami. Čo by to ale bol za hotel pri Pálave, keby tu nebola tiež vináreň? Vyberte si niektorú zo špičkových fliaš vína z Pálavy i okolia.

Aqualand Moravia Tip na výlet

Aqualand Moravia je najmodernejšie vodný park v Česku a pýši sa naozaj úchvatným výhľadom na obľúbenú oblasť južnej Moravy - Pálavu. Okrem toho sa môže aquapark pochváliť ešte skvelú výhodou - všetky bazény sú totiž naplnené minerálnou vodou z Mušova, ktorá má liečebné účinky. Budete si pripadať ako v kúpeľoch. V Aqualandu Moravia na vás čaká celkom 15 bazénov s celkovou plochou 3 000 m², 20 tobogánov a šmýkačiek, 30 sáun a ešte viac procedúr, pretože okrem aquaparku tu nájdete aj 2 wellness - Forum Romanum a Pálava wellness . Z atrakcií stojí za zmienku Sky Drive s hviezdnym nebom (99 m), Wild river (99 m) a naozaj adrenalínové tobogany ako Abbys (110 m) a Boomerang (83,6 m).

Kde budete relaxovať?

Súčasťou tohto areálu s unikátnym výhľadom na Pálavu je vnútorný i vonkajší termálny bazén s liečivou vodou či sauna.

Hotel Termal Mušov ***

Pasohlávky ev. č. 54, Pasohlávky
Česká republika

+420 519 427 742

info@hoteltermal.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,5 km
Aquapark
0,5 km