Pobyt pre milovníkov vína v Penzióne Sluneční Dům len 400 m od Lednicko-valtického areálu. Tešte sa na fľašu vína, chutné raňajky formou bufetu, popoludňajšiu kávu s dezertom a tiež uvoľňujúcu relaxačnú masáž na 50 minút pre dvoch.

O ubytovaní

Vydajte sa na vinársky pobyt do Penziónu Sluneční Dům, ktorý stojí priamo v Ledniciach a len 400 metrov od Lednicko-valtického areálu a 750 metrov od Lednického zámku. K vyhliadkovej veži Lednická kolonáda to budete mať len 1,2 km a k Rybničnímu zámočku pri troch rybníkoch (Mlýnský, Prostřední a Včelínek) sa prejdete len 2,1 km. Celý Lednicko-valtický areál aj s okolím je naozaj krásne prostredie k vašej rekreácii po celý rok.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo šiestich dvojlôžkových izieb. Každá izba je ladená do inej farby, má vlastnú kúpeľňu, televízor, klimatizáciu, WiFi aj chladničku.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na bohaté raňajky, ktoré sa podávajú priamo v penzióne, a večer si posedíte vo vínnej pivnici.

Penzion Sluneční dům

Komenského 455 , Lednice
Česká republika

+420 775 063 143

penzionslunecnidum@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámok Lednice
  • Zámok Valtice
  • Janův hrad

Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k Minaretu a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous.

Viac informácií
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Mikulov