• Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Trojhviezdičkový hotel neďaleko lanovky

Hotel Sonnhof *** sa nachádza na malom kopci v centre Rauris. Ponúka ubytovanie v celkom 45 izbách, z toho 39 je dvojlôžkových. V izbách typu Comfort nájdete pohodlné manželské lôžko, rozkladaciu pohovku, ktorá poslúži ako prístelka až pre dve deti, ďalej vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou. Niektoré izby majú tiež balkón. K dispozícii sú aj izby Family, ktoré majú tiež dvojposchodovú posteľ a pohodlne sa tu ubytuje až 6 osôb. Ak si chcete dopriať dostatok pohodlia, tak si vyberte apartmán, ktorý ubytuje 6 - 10 osôb a skladá sa z dvoch spální, obývacej izby, plne vybavenej kuchyne a kúpeľne.

V miestnej hotelovej reštaurácii si iste pochutnáte. Tešte sa na skvelé raňajky a večere formou bufetu. Kedykoľvek počas dňa si tu môžete dať niečo dobré pod zub.

Relaxácia vo wellness

Po dni plnom aktivít a poznávaní okolia iste uvítate hotelové wellness. To zahŕňa krytý bazén (9:00 - 18:00 hod a 20:00 - 20:45 hodín) a fínsku saunu (7:30 - 9:30 hodín a 14:00 - 20:00 hod). Z bazéna si navyše užijete jedinečný výhľad na 3 000 metrov vysoké hory.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vlasta V.)

Domnívali jsme se, že jde o větší komplex wellnessu.

Vynikajúce (Jiří H.)

Ano, byli jsme naprosto spokojeni, včetně všech poskytovaných služeb.

Vynikajúce (Michal M.)

S pobytom som bol spokojný, jedlo bolo výborné, priestory čisté. Personál bol veľmi ochotný. Vynikajúca lokalita pre veľké množstvo výletov po okolí. Určite by sme sa s rodinou znova vrátili.