• Maznáčik po dohovore za poplatok 10 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Wellness Hotel Tyrapol ** - relax aj aktívna dovolenka

Oravská Lesná, to je krásna príroda, ktorá pohladí na duši úplne každého. Zájdite si na dovolenku práve sem, do Wellness hotela Tyrapol **. Ubytovanie ponúka hotel v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Súčasťou každej z nich je vlastné sociálne zariadenie, TV a telefón.

K dispozícii je v hoteli aj reštaurácia, kde si môžete dopriať niečo dobré pod zub, či už zo slovenskej alebo medzinárodnej kuchyne. Práve tu sa podáva polpenzia, ktorá je súčasťou balíčka.


Zákazníci Travelkingu vyzdvihujú na pobyte vo Wellness Hoteli Tyrapol milý a ochotný personál, ktorý sa vždy snaží o to, aby ste si vašu dovolenku maximálne užili.


Naberte sily vo wellness centre

Wellness centrum hotela je vybavené pre maximálnu spokojnosť zákazníkov. Je tu k dispozícii plavecký bazén s chrličom vody, ktorý pomáha pri bolestiach chrbta a krčných stavcov. Ďalej môžete využiť vírivku, fínsku a parnú saunu s rôznymi inhalačnými prísadami. Po saunovaní sa osviežite v ochladzovacom bazéne, alebo použijete fínske vedro. Využiť môžete aj masážne trysky v sprchách.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Igor R.)

Vo vírivke nie dostatočne tepla voda. Inak OK.

Dobré (Miroslav H.)

Hotel by asi zasluhoval důkladnější péči, co se týče údržby a další péči, která by se projevila v řemeslné preciznosti. Strava byla na odpovídající úrovni, personál vstřícný. Místo wellness se studenou vodou a vířivkou s nedostatečnými vodními proudy a komplikovaným vstupem pro osoby s pohybovým omezením, bych vřele doporučoval termální bazén Oravici.

Dobré (Zdenka H.)

Hotel čistý, bazén pěkný ale většinou plný, masáž výborná. Strava průměrná, poslední den pobytu bylo jídlo studené. Na výlet určitě navštívit železnici v Oravské lesné. Wifi nefunkční.