Ubytovanie v hoteli zo svetoznámej siete Park Inn, vynikajúce all inclusive a neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov s množstvom atrakcií, s ktorými je hotel priamo prepojený - tak vyzerá luxusná dovolenka. Dve deti do 6 rokov majú pobyt zdarma.

Hotel zo známej siete Park Inn

Užite si skvelú dovolenku v hoteli Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Park Inn, ktorá sa u zákazníkov teší veľkej obľube. Park Inn je totiž zárukou skvelého ubytovania, vynikajúcej stravy a prvotriednych služieb.

Hotel sídli priamo v srdci Zalakarosu, hneď vedľa slávnych kúpeľov Gránit Thermal, s ktorými je prepojený. Hostia tak majú pohodlné spojenie s kúpeľmi a novým aquaparkom. Do rušného centra mesta je to približne 10 minút príjemnej prechádzky.


V roku 2019 prešli priestory kúpeľov rekonštrukciou. Môžete sa tešiť na renovované termálne bazény, pohodlné relaxačné zóny, slnečnú terasu a úplne nový bazén so slanou vodu.


Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré sú moderne zariadené. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. Na vynikajúcom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, osviežujúci drink si zase môžete dopriať v bare.

Tipy na výlet

Kúpele Zalakaros

Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila kúpele Zalakaros piatimi hviezdami, čo je oficiálne radí medzi elitu medzi termálnymi kúpeľmi v Európe.

Kúpeľný areál ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka. Súčasťou je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa ****

Üdülő sor 1., Zalakaros
Maďarsko

+36 30 565 8849

info.zalakaros@parkinn.com

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,67/5
Celkom 49 hodnotení