Dovolenka v Zalakarose

Oddýchnite si od starostí na dovolenke v Maďarsku a zamierte do Zalakarosu neďaleko Balatonu. Kúpele Zalakaros majú termálne bazény aj množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** bol jedným slovom skvelý. Tešili sme sa hlavne na poriadny relax a to sa nám splnilo - strávili sme 2 dni v termálnych kúpeľoch, skúšali rôzne atrakcie, tobogany a bazény, popíjali osviežujúce drinky a skrátka si užívali. V hoteli sme sa každé ráno posilnili výbornými raňajkami a večer zavŕšili odpočinkový deň bohatou večerou a pohárom niečoho dobrého. Hotel je príjemný a čistý, moderne vybavený a vďaka prepojeniu s obrovskými termálnymi kúpeľmi je tu vždy čo robiť.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Maďarské mestečko Zalakaros leží asi 30 km od známeho jazera Balaton. Je ideálnym miestom pre páry i rodiny s deťmi, ktoré si chcú užiť leňošenie v termáloch, ale namiesto známych a preplnených miest uvítajú pokoj a pohodu. Ako by aj nie, keď je Zalakaros najmenším mestom Maďarska.

Zalakaros - kraj viníc a termálnych kúpeľov

Termálne kúpele Zalakaros sa pýšia tým, že získali 5* od Európskej kúpeľnej asociácie a tým sa zaradili medzi špičkové termály v Európe. Okrem rôznych vnútorných a vonkajších bazénov tu nechýba aj bohaté vyžitie pre deti a dospelých - Detský svet s 60 atrakciami, Šmýkačkový park Adrenalín s toboganmi, Rodinný toboganový park a mnoho ďalších lákadiel.

Okrem termálov v Zalakarosu nájdete tiež Liečebné centrum s bazénmi a záhradou, dopriať si tu môžete rôzne liečebné procedúry. Ak si zvolíte ubytovanie v Zalakarosu s wellness, tešte sa tiež na leňošenie v bazénoch, vírivke či saune priamo na hoteli!

Zalakaros toho však ponúka viac než len termálne kúpele. Môžete si tu užiť romantické prechádzky ovocnými sadmi a pozdĺž viníc. Na výlet sa môžete vydať k menšej verzii Balatonu, ktorou je jazero Kis-Balaton.