Ubytovanie v tichej a pokojnej oblasti, ale zároveň blízko európskych veľkomiest a termálov - presne to vás čaká pri pobyte v Hoteli Korona Panzió. V tradičnej vidieckej budove vás čakajú príjemné a moderné izby, a tiež výborné raňajky alebo polpenzia. Těšit se můžete i na celodenní vstup do termálních lázní a vaše dieťa do 6 rokov bude mať celý pobyt s vami zadarmo.

Drobný hotel s veľkým srdcom

Rodinný Hotel Korona Panzió je známy svojou pohostinnosťou a výbornými službami. Už pri príchode vás nadchne svojou tradičnou vidieckou architektúrou, vo vnútri vás však čaká ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách zariadených s jemnom vkusom. K dispozícii vám bude televízor a uteráky, ktoré sa zídu v samostatnej kúpeľni so sprchovým kútom.

Pri pobyte rozhodne nevynechajte návštevu miestnej reštaurácie, kde si pochutnáte na tradičnej a poctivej kuchyni. Svoj deň začnite raňajkami výberom z menu. Na večeru vás zas čaká bohatý výber špecialít z maďarskej i medzinárodnej kuchyne, rozhodne by ste mali ochutnať miestne lahodné pokrmy z bravčového, hovädzieho mäsa či z diviny. Na svoje si ale prídu aj vegetariáni a milovníci sladkého. Bohaté chute jedál zvýraznite správnym nápojom - na výber budete mať z maďarských vín, radu kvalitnej brandy a mnohého ďalšieho.

Blízko budete mať termálne kúpelisko aj známe mestá

Aj keď penzión leží v tichej oblasti severozápadného Maďarska, ruch veľkomesta vám tu rozhodne nebude chýbať. Mesto Győr, vychýrené pre svoje kúpele aj historické centrum, navštívite len za 40 minút autom. Do slovenskej metropoly Bratislavy dorazíte za 35 minút a kúsok ďalej vás privíta Viedeň (1 hodina 15 minút jazdy).

Vytúžený oddych v termálnej vode nájdete veľmi rýchlo - termálne kúpele Flexum Thermal & Spa ležia len 10 minút jazdy od hotela. Oddýchnite si teda v plaveckom, wellness bazéne či v sedacích bazénoch s masážnymi tryskami. Vo všetkých vás čaká termálna a príjemne teplá voda. A termály Lipót zas navštívite ani nie za 25 minút jazdy.

Tipy na výlet

Kúpele Mosonmagyaróvár

Liečebné kúpele a plaváreň sa nachádzajú uprostred zelene v blízkosti centra mesta a sú obľúbeným relaxačným miestom ľudí všetkých vekových kategórií. Nechajte na seba pôsobiť účinky liečivej vody vo vonkajšom liečebnom (35 - 37 °C) alebo sedacom (30 - 33 °C) bazéne. Veľkí aj malí si iste obľúbia vonkajší termálny bazén (30 - 32 °C), kde sú k dispozícii aj rôzne atrakcie ako napríklad vodný hríb.

Vhod príde aj plavecký termálny bazén (30 - 32 °C), kde si zároveň môžete aj posedieť. Zaplávajte si tiež v krytom bazéne s dĺžkou 33,3 metrov a teplotou 28 - 29 °C alebo v plaveckom vonkajšom bazéne s dĺžkou 25 metrov (26 - 28 °C).

Termálne pramene v Mosonmagyaróvári sa radia medzi 5 najliečivejších vôd Európy (termálny prameň tvorí alkalická, hydrogén-uhličitanová voda tryskajúce z hĺbky až 2 km a jej teplota dosahuje 74 °C). Voda lieči choroby kĺbov a chrbtice, zápaly kĺbov, zápaly priedušiek a ďalšie choroby.

Vedecké zábavné centrum Futura

Štvorposchodová budova vedeckého zábavného centra Futura ponúka to najlepšie z interaktívnych atrakcií týkajúcich sa štyroch základných prírodných elementov (voda, zem, vzduch, oheň). Okrem stálych expozícií si v ňom môžete užiť aj rôzne programy pre deti a dospelých. Ak máte so sebou na dovolenke zvedavého potomka, určite návštevu centra nevynechajte.

Kúpele Lipót

Maďarsko je známe svojimi termálnymi prameňmi a predovšetkým kúpeľmi s termálnou liečivou vodou. Tá prúdi aj v niekoľkých celoročne otvorených bazénoch kúpelov Lipót. Cez leto na vás navyše čaká množstvo ďalších bazénov, šmýkačiek a iných atrakcií. Celodenné vstupné vyjde na 2 500 HUF (cca 8 €), otvorené je každý deň od 12:00 do 20:00 hodín.

Korona Panzió

József Attila út 31., Levél
Maďarsko

+36 305 003 596

info@koronapanzio.com

Check in
00:00 - 24:00
Check out
00:00 - 24:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané