Ubytovanie v tichej a pokojnej oblasti, ale zároveň blízko európskych veľkomiest a termálov - presne to vás čaká pri pobyte v Hoteli Korona Panzió. V tradičnej vidieckej budove vás čakajú príjemné a moderné izby, a tiež výborné raňajky alebo polpenzia. Těšit se můžete i na celodenní vstup do termálních lázní a vaše dieťa do 6 rokov bude mať celý pobyt s vami zadarmo.

Drobný hotel s veľkým srdcom

Rodinný Hotel Korona Panzió je známy svojou pohostinnosťou a výbornými službami. Už pri príchode vás nadchne svojou tradičnou vidieckou architektúrou, vo vnútri vás však čaká ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách zariadených s jemnom vkusom. K dispozícii vám bude televízor a uteráky, ktoré sa zídu v samostatnej kúpeľni so sprchovým kútom.

Pri pobyte rozhodne nevynechajte návštevu miestnej reštaurácie, kde si pochutnáte na tradičnej a poctivej kuchyni. Svoj deň začnite raňajkami výberom z menu. Na večeru vás zas čaká bohatý výber špecialít z maďarskej i medzinárodnej kuchyne, rozhodne by ste mali ochutnať miestne lahodné pokrmy z bravčového, hovädzieho mäsa či z diviny. Na svoje si ale prídu aj vegetariáni a milovníci sladkého. Bohaté chute jedál zvýraznite správnym nápojom - na výber budete mať z maďarských vín, radu kvalitnej brandy a mnohého ďalšieho.

Blízko budete mať termálne kúpelisko aj známe mestá

Aj keď penzión leží v tichej oblasti severozápadného Maďarska, ruch veľkomesta vám tu rozhodne nebude chýbať. Mesto Győr, vychýrené pre svoje kúpele aj historické centrum, navštívite len za 40 minút autom. Do slovenskej metropoly Bratislavy dorazíte za 35 minút a kúsok ďalej vás privíta Viedeň (1 hodina 15 minút jazdy).

Vytúžený oddych v termálnej vode nájdete veľmi rýchlo - termálne kúpele Flexum Thermal & Spa ležia len 10 minút jazdy od hotela. Oddýchnite si teda v plaveckom, wellness bazéne či v sedacích bazénoch s masážnymi tryskami. Vo všetkých vás čaká termálna a príjemne teplá voda. A termály Lipót zas navštívite ani nie za 25 minút jazdy.

Korona Panzió

József Attila út 31., Levél
Maďarsko

+36 305 003 596

info@koronapanzio.com

Check in
00:00 - 24:00
Check out
00:00 - 24:00
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
7,3 km
Vzdialenosť od kúpelov
5,7 km
Zastávka
1,1 km