Užite si jedinečný zážitok v maďarskom Ostrihome. Ubytujte sa v Portobello Wellness & Yacht Hoteli **** vychutnajte si neobmedzený vstup do termálnych a zážitkových kúpeľov Aquasziget, ktoré sú s hotelom priamo prepojené vyhrievanou chodbou.

O ubytovaní

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** sa nachádza v centre Ostrihoma. Obklopuje ho tiché a pokojné prostredie ostrova Prímás, ktorý leží na rieke Malý Dunaj. Centrum mesta tvorí množstvo budov v barokovom, rokokovom a klasicistickom štýle. Pri návšteve Ostrihomu by ste rozhodne nemali vynechať návštevu baziliky sv. Štefana (1 km), ktorá je tretím najväčším kostolom v Európe. Obľúbenými cieľmi turistov sú tiež Múzeum kresťanstva (500 m) a Hradné múzeum (1 km) v priestoroch zrekonštruovanej zrúcaniny hradného paláca. Stačí prejsť most Márie Valérie (400 m) a môžete objavovať tiež krásy slovenského mesta Štúrovo.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štýlovo a moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na jedlách maďarskej, medzinárodnej i vegetariánskej kuchyne. Stačí si vybrať z bohatej ponuky počas raňajok a večerí podávaných formou bufetu. Zavŕšiť deň potom môžete výborným drinkom v moderných priestoroch lobby baru, ktorý ponúka občerstvenie, alkoholické aj nealkoholické nápoje a kávu.

Kde budete relaxovať?

Budova hotela je priamo spojená s vodným parkom s wellness Aquasziget, a tak budete mať zábavu aj dokonalý odpočinok len pár krokov od vás. Vo vnútornom vodnom parku nájdete zážitkový a relaxačný bazén, vírivky, detský bazén, infrasaunu a 2 tobogány. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajšie kúpalisko, kde okrem zážitkového bazéna s mnohými atrakciami a 2 toboganmi nájdete detský bazén aj ihrisko. K dispozícii je tiež ihrisko na volejbal a terasa s grilom. V saunovom svete sa nachádza mnoho druhov sáun. Nájdete tu tiež zážitkové sprchy a Kneippov chodník. Na výber je široká ponuka masáží a kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

V hoteli radi uvítajú aj malých hostí, pre ktorých sú pripravené postieľky, vaničky, jedálenské stoličky i detské menu v reštaurácii. Vo vonkajšej aj vnútornej časti vodného parku nájdete bazén a detské bazény s atrakciami. Väčšie deti si užijú veľa zábavy na toboganoch. Súčasťou hotela je aj herňa a vonkajšie ihrisko. Pripravené sú ďalej animačné programy pre deti i celú rodinu.

Niečo naviac

V Portobello Wellness & Yacht Hotel **** sa nemusíte báť jazykovej bariéry. Na recepcii hotela a v kúpeľoch nájdete slovensky hovoriaci personál.

Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Táncsics Mihály u. 5 , Esztergom
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Česky hovoriaci personál
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
50 m
Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zástavka
0,4 km
Aquapark
50 m

Tipy na výlet

Arborétum Agostyáni Tip na výlet

Približne 7 km od Taty sa nachádza arborétum Agostyáni, ktorého história siaha až k roku 1910. Nechajte sa uchvátiť rozmanitosťou prírody. Až 300 druhov stromov a kríkov a viac ako 100 druhov vtákov vytvárajú upokojujúce prostredie, ktoré stojí za to navštíviť. Odnesiete si nezabudnuteľný estetický zážitok aj pohladenie duše.