Romantický pobyt v historickom centre Krakova

Pergamin Royal Apartments sa pýši skvelým umiestnením priamo v srdci kráľovského mesta len pár krokov od námestia Rynek Główny. Za malú chvíľu sa dostanete tiež k hradu Wawel, najvýznamnejšej pamiatke Krakova.

Tešte sa na priateľskú atmosféru ubytovania a na luxusné klimatizované izby s balkónom. K zariadeniu izieb patrí TV, stôl, minibar, kávovar, rýchlovarná kanvica a samozrejme kúpeľňa so sprchou a WC.


Hostia z Booking.com sú spokojní ako s lokalitou apartmánov, tak aj so všetkými ostatnými službami. Celkové hodnotenie je 8,8 z 10.


Počas pobytu si užijete raňajky do postele, podávajú sa totiž formou raňajkových balíčkov na izbu. Ideálna chvíľa na to vychutnať si výhľad na historický Krakov a rozmyslieť si, ktoré miesta navštívite. Centrum je tiež plné útulných kaviarní a príjemných reštaurácií, takže až si dáte výdatnú večeru, budete to mať do apartmánov blízko.

Tipy na výlet

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Aquapark Krakov

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.

Pergamin Royal Apartments

ul. Grodzka 12, Kraków
Poľsko

+48 12 395 72 60

royal@premium-hotels.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 25 zł (6 €)/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,25/5
Celkom 4 hodnotení