Medzi pohoriami čarokrásnych Sliezskych Beskýd sa rozprestiera prívetivé horské mestečko Szczyrk s vychýreným Hotelom Alpin ***. Zistite aj vy, prečo si ho vychvaľujú návštevníci aj zo širokého okolia a ubytujte sa v jednej z jeho elegantných izieb. Môžete sa tešiť na výborné raňajky aj skorú večeru, alebo navštívte miestnu domácu cukráreň. Užite si tiež návštevu privátneho wellness a zľavu do reštaurácie, s ktorou si užijete tie najlepšie poľské špeciality.

Poľské Beskydy Tip na výlet

Beskydy zasahujú hneď do troch štátov. Vyrazte po Česku a Slovensku tiež do Poľska pokoriť tunajšie vrcholy a zísť parádne zjazdovky. Názov Poľské Beskydy nie je presný, pohorie je po území rozdrobené do deviatich celkov s názvom Beskid. Môžete si teda vyberať. Okolo miest Visla a Ustron pokračujú Sliezske Beskydy, kde si môžete užiť v Beskid Sport Arene.

Horský hotel, ktorý uspokojí aj najnáročnejších hostí

Krása prírodného parku Sliezske Beskydy a širokého okolia vás nadchne už pri príchode do Hotela Alpin ***. Nechajte sa opantať nielen sviežim vzduchom z hôr, ale tiež interiérmi a službami, ktoré Hotel po vzoru nových trendov i chvály spokojných hostí ponúka. Čaká vás pobyt v jednej z elegantne zariadených izieb s manželskou posteľou, ktorá je priam stvorená na kráľovský oddych. Uvidíte z nej na LCD televízor a dispozícii vám bude tiež posedenie so stolom a stoličkami. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie.

Behom pobytu v horskom Szczyrku navštívte aj reštauráciu v Hoteli Alpin ***, ktorá je známa v širokom okolí sladkosťami z vlastnej cukrárne a skvelou kávou. Kuchyňa ale uspokojí aj tých najnáročnejších hostí - radi sa vracajú za špecialitami z medzinárodnej aj poľskej kuchyne, ktoré šéfkuchár pripravuje len z čerstvých a lokálnych surovín. Pochutnajte si aj vy na raňajkách formou bufetu alebo servírovaných a tiež na skorých servírovaných večerách.

Po turistike a spoznávaní krásneho okolia i doprajte aj relax v hotelovom wellness. Novú energiu načerpajte v príjemnom a intímnom wellness s vírivkou. Svoje zdravie zas posilníte vo fínskej saune. Hotel myslí aj na najmenších hostí, ktorí sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku v areáli.

Turistika v Beskydách - ale tentoraz v tých poľských!

Opustite nachvíľu krásne mestečko Szczyrk a vyšliapte na hory, ktoré ho z každej strany obkolesujú. Vydajte sa na bicykli alebo pešo po turistických trasách až na horu Klimczok alebo na najvyššiu horu Sliezskych Beskýd Skrzyczne, ktorú zaručene spoznáte podľa 87 m vysokého vysielača na jej vrchole. Vydať sa k nej môžete z rôznych smerov po zelenej, červenej i modrej turistickej značke, ktorá križuje zjazdovku s lanovkou.

Hotel Alpin ***

Beskidzka 40, Szczyrk
Poľsko

+ 48 33 827 1900

recepcja@hotel-alpin.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 50 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
10 zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
12 km
Zastávka
50 m
Aquapark
18 km
Zjazdovka
2,2 km