Medzi pohoriami čarokrásnych Sliezskych Beskýd sa rozprestiera prívetivé horské mestečko Szczyrk s vychýreným Hotelom Alpin ***. Zistite aj vy, prečo si ho vychvaľujú návštevníci aj zo širokého okolia a ubytujte sa v jednej z jeho elegantných izieb. Môžete sa tešiť na výborné raňajky aj skorú večeru, alebo navštívte miestnu domácu cukráreň. Užite si tiež privátne wellness a zľavu do reštaurácie, s ktorou si tie najlepšie poľské špeciality naozaj vychutnáte. Do blízkeho skiareálu vás zadarmo odvezie ski bus priamo od hotela.

Horský hotel, ktorý uspokojí aj najnáročnejších hostí

Krása prírodného parku Sliezske Beskydy a širokého okolia vás nadchne už pri príchode do Hotela Alpin ***. Nechajte sa opantať nielen sviežim vzduchom z hôr, ale tiež interiérmi a službami, ktoré Hotel po vzoru nových trendov i chvály spokojných hostí ponúka. Čaká vás pobyt v jednej z elegantne zariadených izieb s manželskou posteľou, ktorá je priam stvorená na kráľovský oddych. Uvidíte z nej na LCD televízor a dispozícii vám bude tiež posedenie so stolom a stoličkami. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie.

Behom pobytu v horskom Szczyrku navštívte aj reštauráciu v Hoteli Alpin ***, ktorá je známa v širokom okolí sladkosťami z vlastnej cukrárne a skvelou kávou. Kuchyňa ale uspokojí aj tých najnáročnejších hostí - radi sa vracajú za špecialitami z medzinárodnej aj poľskej kuchyne, ktoré šéfkuchár pripravuje len z čerstvých a lokálnych surovín. Pochutnajte si aj vy na raňajkách formou bufetu alebo servírovaných a tiež na skorých servírovaných večerách.

Po turistike a spoznávaní krásneho okolia i doprajte aj relax v hotelovom wellness. Novú energiu načerpajte v príjemnom a intímnom wellness s vírivkou. Svoje zdravie zas posilníte vo fínskej saune. Hotel myslí aj na najmenších hostí, ktorí sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku v areáli.

Tipy na výlet

Beskid Sports Arena

Novo otvorené športové centrum pre celú rodinu ponúka cez zimu tie najlepšie možnosti lyžovania. Plne automatický zasnežovací systém drží zjazdovky v tej najlepšej kvalite po celú zimnú sezónu, na svahoch nájdete aj rôzne atrakcie, ako napríklad päťdesiatmetrový tunel, ktorým môžete počas schádzania presvišťať. V aréne nájdete tiež detskú zónu s najmenej náročnými zjazdovkami, aj vaši potomkovia sa tak budú mať kde vyšantiť. Na mieste nájdete aj lyžiarsku školu, a ak by ste so sebou náhodou priviezli úplného začiatočníka, odveziete si skúseného lyžiara. Pri areáli je zadarmo dostupných 500 parkovacích miest, nemusíte tak mať strach, že by ste nemali kde odstaviť svoj dopravný prostriedok.

Lyžiarsky areál Szczyrk

Zalyžujte si v modernom stredisku v Poľsku. V poľských Beskydách si užijete lyžovanie i snowboarding na viac ako 36 kilometroch zjazdoviek, obsluhuje ich 13 vlekov. Trate sú prispôsobené pre všetky stupne pokročilosti od začiatočníkov po náročných športovcov, na ktorých čaká štvorkilometrová čierna zjazdovka. Pre deti je pripravený jazdiaci koberec. V Szczyrku si môžete užiť aj nočné lyžovanie, zvážte teda dobre, ako dlho sa zdržíte.

Aquapark Tropikana

V obľúbenom poľskom aquaparku nájdete plavecký bazén, rekreačný bazén s umelou vlnou a vodnými tryskami, bazén s hydromasážou aj bazénik pre deti. Okrem bazénov môžete relaxovať vo vírivkách, saunách, soľnej jaskyni, relaxačnej miestnosti i na svetelnej terapii. Pri aquaparku sa nachádza aj posilňovňa. Otváracia doba je každý deň od 8:00 do 21:00 hodín.

Hotel Alpin ***

Beskidzka 40, Szczyrk
Poľsko

+ 48 33 827 1900

recepcja@hotel-alpin.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 50 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané