Užite si jedno z najkrajších miest v Európe v príjemnom 4* Hoteli Sympozjum & SPA. Okrem tisícky historických pamiatok a zákutí Krakova sa môžete tešiť aj na neobmedzený vstup do bazéna, hodinu v saune každý deň a polpenziu alebo raňajky formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Sympozjum & SPA **** sa nachádza v pokojnej časti Krakova neďaleko rozľahlého parku so skalami a jazerom Zakrzówek (1 km). Historické centrum mesta leží 3,5 kilometra od hotela. Nájdete tu kráľovský hrad Wawel s priľahlou Katedrálou sv. Stanislava a sv. Václava aj nádhernú židovskú štvrť Kazimierz. Staré mesto s úchvatným Hlavným námestím (4 km) je súčasťou Zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Stred mesta sa dá obísť romantickou prechádzkou parkom Plenty (3 km). Ďalej môžete navštíviť zoologickú záhradu (9 km) a veľa múzeí, napríklad umelecké zbierky Múzea Czartoryských (4 km) alebo Múzeum mesta Krakov (3,5 km). Veľmi obľúbeným cieľom turistov je soľná baňa Wieliczka (20 km), ktorá je tiež pamiatkou UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, fénom, telefónom, rádiom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Súčasťou hotela je reštaurácia Rozmaryn, ktorá ponúka európsku kuchyňu a širokú ponuku vín. Večer sa tu podávajú hotelové večere. V priebehu dňa sa môžete občerstviť tiež v café bare.

Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelových kúpeľoch Crystal SPA, kde spoznáte upokojujúcu silu teplých kameňov, regeneračnú silu masáže a revitalizačnú silu kozmetických procedúr. Súčasťou wellness je bazén, fínska sauna, parná sauna a odpočiváreň.

Hotel Sympozjum & SPA ****

ul. Kobierzyńska 47, Kraków
Poľsko

+48 122618600

recepcja@sympozjum.com.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik 25 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,7 km
Zástavka
0,1 km